HyenaH - Hiponiekryci
Witam. Po wielu latach nie robienia nic w tym kierunku, znów coś nagrałam. 

Nie jest to typowy klasyk, ale może akurat komuś taki klimat siądzie.   xD

Odpowiedz

Kuuurwa taki kobiecy rap to mi siedzi. Propsuje mocno. Beat mi rozpierdolił głośniki w telefonie :v
 Odpowiedz

Spoko robota.Troszkę inny niż inne :) hehe Piona daje propsa i zapraszam do obczajenia mojej wstaweczki :)
 Odpowiedz

(28.08.2017, 13:12)salvador napisał(a): Kuuurwa taki kobiecy rap to mi siedzi. Propsuje mocno. Beat mi rozpierdolił głośniki w telefonie :v

Dzięki dzięx, zawsze chciałam w takim stylu coś nagrać, będę pracować nad głosem, bo o ile growl przychodzi mi dość łatwo, tak rozjeżdżam się z oddechem I trochę kwiczę, ale raczej coś takiego jeszcze powstanie  :)
 Odpowiedz

(28.08.2017, 14:04)Smoluch napisał(a): Spoko robota.Troszkę inny niż inne :) hehe Piona daje propsa i zapraszam do obczajenia mojej wstaweczki :)

Miło mi to słyszeć (czytać) :D Dziękuję i zajrzę po pracy  xD
 Odpowiedz

Flow mocne, klimat tez jest moc. Dobra stylowka, tekst spoko złożony, rapcore zawsze na propsie.
 Odpowiedz

No nie ukrywam ze jestem pozytywnie zaskoczony. Nawet nie rozkładając tego na części pierwsze jakoś tak ogólnie siada . Pzdr
 Odpowiedz

(28.08.2017, 21:25)olejpisjol napisał(a): Flow mocne, klimat tez jest moc. Dobra stylowka, tekst spoko złożony, rapcore zawsze na propsie.
Fajnie, że faktycznie czujecie to rapcore nie tylko w bicie :) Dzięki bardzo :)
 Odpowiedz

(28.08.2017, 22:56)Moody napisał(a): No nie ukrywam ze jestem pozytywnie zaskoczony. Nawet nie rozkładając tego na części pierwsze jakoś tak ogólnie siada . Pzdr

Dziękuję kolego :D Aż chce się ćwiczyć wokal o 1 w nocy dzięki takim opiniom :)
 Odpowiedz

Wokal mi się wydaje za cicho. Nie wiem czy to kwestia dykcji, czy miksu, ale trochę musisałem wysiłku włożyć, żeby zrozumieć słowa. Pewny wokal, wręcz to hardkore bardziej niż rap. Ciewkawe to jest. Piona.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u