HORRORY warte obejrzenie!
Tak jak w temacie - jakie Waszym zdaniem HORRORY warto obejrzeć? Ja mogę polecić: OBECNOŚĆ i NAZNACZONY (obie części).

Jestem wymagającym widzem - niestety mało filmów spełnia moje oczekiwania ;[.
 Odpowiedz

Takich naprawdę dobrych horrorów jest w sumie bardzo mało. Moim zdaniem z filmów, które pojawiły się w 2013 roku jedynie "Obecność" jest warta uwagi. Co prawda wiele zależy od gustu widza. Ja osobiście nie lubię oglądać rąbania ludzkiego ciała, flaków i hektolitrów krwi dlatego takie filmy jak "Wzgórza mają oczy" staram się unikać. Polecam za to takie produkcje jak "Widmo" czy też "Dom woskowych ciał".
 Odpowiedz

Jestem tego samego zdania! Również nie lubię, gdy film przepełniony jest rozlewem krwi. Bardzo za to lubię wątki paranormalne - tylko takie filmy mogę nazwać pełnowartościowymi HORRORAMI.
 Odpowiedz

Sinister -
Porzuceni -
Seconds Apart -
The Collector -
Shrooms
Turistas
Przypadek 39
Inkarnacja
The Haunting in Connecticut
Nienarodzony
Amityville

To są bardzo zróżnicowane horrory ale wg mnie bardzo dobre pozycje, które powinien obejrzeć każdy miłośnik gatunku. Pozdrawiam
 Odpowiedz

Poleci ktoś jakiś film o zombie? Chciałem się oderwać ostatnio od duchów, a że filmy z żywymi trupami mają fajny klimat padło właśnie na ten odłam. :D
 Odpowiedz

zdecydowanie sinister i obecność ;)
 Odpowiedz

Wszystko od naszych azjatyckich sąsiadów czyli "Widmo", "Ring", "Telefon", "Woda" itd.
 Odpowiedz

ja też jestem dośc wymagający, za dobre horrory uważam np: Grave encounters(wszytskie części), sinister, obecność.. jak mi sie coś przypomni dopisze
 Odpowiedz

@Cygar polecam całe sezony The Walking Dead fenomenalny serial o zombie jak dla mnie najlepsza produkcja tego typu ever :D
 Odpowiedz

Jestem jakiś dziwny, ponieważ horrory mnie nie straszą, ale bardzo lubię Koszmar z ulicy wiązów Wes'a Cravena (nie oglądać remake'u z 2010!!!). Efekty może śmieszą na dzisiejsze standardy, ale Freddy, jakiego wykreował Robert Englund to wg. mnie mistrzostwo świata. Polecam, jeżeli ktoś nie widział (w co szczerze wątpię ;d)
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u