Darmowe Bity Każdego Dnia![UNBEATS.]
Kostka 
Witam Wszytkich!

W tym wątku codziennie prezentowane będą nowe, darmowe produkcje wywodzące się spod szyldu UNBEATS. 

Na pierwszy ogień pójdzie gorący jeszcze "Conciousness" - tłusty flecik i niskonasycone 808 to główne przymioty tej nowoszkolnej produkcji;

Serdecznie zapraszam do subskrypcji kanału na YouTube aby zawsze być na bieżąco z wszystkimi nowościami!
Pierwsze trzy osoby które napiszą komentarz pod nowo opublikowanym filmem otrzymują bit w NIE-OTAGOWANEJ WERSJI *.WAV ZA DARMO.

Pozdrawiam.
 Odpowiedz

Dobra akcja! Przesłuchałem parę bitów, poszedł sub i jeśli byłaby możliwość podania linka do bitu "J Cole x Andy Mineo type beat" to chętnie bym nawijkę ogarnął numer na nim. Tam co prawda w opisie jest link, ale nie działa niestety ;)
 Odpowiedz

Proste, zwięzłe może powstać fajna produkcja z tego.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

(20.10.2018, 16:51)fran napisał(a): Dobra akcja! Przesłuchałem parę bitów, poszedł sub i jeśli byłaby możliwość podania linka do bitu "J Cole x Andy Mineo type beat" to chętnie bym nawijkę ogarnął numer na nim. Tam co prawda w opisie jest link, ale nie działa niestety ;)

Dzięki wielkie!
Tak, duża część linków jest aktualnie aktualizowana. Napisz do mnie na unbeatsdot@gmail.com - wyślę link do Google Drive ;)
 Odpowiedz

(21.10.2018, 05:05)order napisał(a): Proste, zwięzłe może powstać fajna produkcja z tego.

Dzięki wielkie!

Tymczasem nadsyłam kolejną świeżą produkcję, pełną epickiego klimatu wspomaganego trąbami;

Zapraszam do odsłuchu!
 Odpowiedz

Wszystkie produkcje o które kilka osób poprosiło już zostały im wysłane, a ja z góry przepraszam za swoją obsuwę(jestem ostatnio w rozjazdach).
Pod spodem kolejna świeża produkcja, tym razem dużo bardziej mroczna od wszystkich poprzednio wystawionych, zapraszam; 

Odpowiedz

Nowa, czysto nowoszkolna produkcja z świeżym samplem odtworzonym od tyłu;

Odpowiedz

Tym razem bardziej chill-outowa produkcja - trochę na wzór Adi Nowaka :)

Standardowo zachęcam do dzielenia się opiniami :)
 Odpowiedz

Odpowiedz

Tym razem czas na Japonię | O | 

Serdecznie zapraszam!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u