Christophoros777 x Keyteepee - Beatz & Rhymes
Ten kawałek rozpoczął bardzo ważny etap w przygodzie z rapowaniem i w sumie w całym moim życiu. Były braki, ale jest też ciekawy punkt odniesienia. Dziękuję za kolejne opinie! ;)
 Odpowiedz

Myślę, że kolejny numer wyciągnie cały projekt na wyższy level, bo jest obrany pewien patent i mega ciekawy pomysł na to wszystko. Więcej nie będę zdradzał czekam na premierę 5!
 Odpowiedz

Nie wiem skąd Ty takie tajne informacje masz. Dobre masz źródła :)
 Odpowiedz

Postanowiłem nie tworzyć nowego tematu, ale i pozwoliłem sobie podbić ten. Zapraszam na zapowiedź teledysku. Nakręciliśmy go do kawałka Podaj dalej!

Odpowiedz

Co do starego numeru mi się nie podoba osobiście brakuję mi płynności, odczuwam takie na siłę trafianie w rytm trochę brzmi to w ogóle jak "cmentarna brama" -  jeżeli współpracujesz z producentem to chociaż mógł zrobić lepszy aranż żeby to płynęło takie jest moje zdanie, co do zapowiedzi to czekam, ciekawe preview video, pozdrawiam.

YT http://www.youtube.com/c/DonGitara

Zapraszam na mój kanał: http://www.youtube.com/c/DonGitara
 Odpowiedz

Co do Beatz & Rhymes ja uważam, że jedyne do czego można się przyczepiać to do mojej nawijki, techniki ect. Keyteepee zrobił doskonałą robotę.
 Odpowiedz

Zajaweczka do klipu już lata, bardzo dobrze się to prezentuję i niech idzie szeroko w eter 5!
 Odpowiedz

(29.09.2017, 11:59)fran napisał(a): Zajaweczka do klipu już lata, bardzo dobrze się to prezentuję i niech idzie szeroko w eter 5!

Zajaweczka jedna, druga ;). Jutro o 20.00 całość :)

Odpowiedz

Posłuchawszy tego i innych kawałków, mogę napisać, że na plus jest dla mnie pozytywny przekaz. Poprzednicy wspominali niedostatki, oczywiście technikę doskonali się stale, ale jakbym miał na coś konkretnie zwrócić uwagę, z czego miałbyś korzyść, to na początek radziłbym pozbyć się maniery przestawiania akcentów - sporo tego było w Mikroradości. Pozdrawiam.
 Odpowiedz

Tak, na akcenty w Mikroradości kilka osób już zwróciło uwagę (i słusznie), choć tam zabieg był celowy. Dziękuję bardzo za odsłuchy i opinię :).
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u