Christophoros777 x Keyteepee - Beatz & Rhymes
#11
Ten kawałek rozpoczął bardzo ważny etap w przygodzie z rapowaniem i w sumie w całym moim życiu. Były braki, ale jest też ciekawy punkt odniesienia. Dziękuję za kolejne opinie! ;)
 Odpowiedz

#12
Myślę, że kolejny numer wyciągnie cały projekt na wyższy level, bo jest obrany pewien patent i mega ciekawy pomysł na to wszystko. Więcej nie będę zdradzał czekam na premierę 5!
 Odpowiedz

#13
Nie wiem skąd Ty takie tajne informacje masz. Dobre masz źródła :)
 Odpowiedz

#14
Postanowiłem nie tworzyć nowego tematu, ale i pozwoliłem sobie podbić ten. Zapraszam na zapowiedź teledysku. Nakręciliśmy go do kawałka Podaj dalej! Odpowiedz

#15
Co do starego numeru mi się nie podoba osobiście brakuję mi płynności, odczuwam takie na siłę trafianie w rytm trochę brzmi to w ogóle jak "cmentarna brama" -  jeżeli współpracujesz z producentem to chociaż mógł zrobić lepszy aranż żeby to płynęło takie jest moje zdanie, co do zapowiedzi to czekam, ciekawe preview video, pozdrawiam.


YT http://www.youtube.com/c/DonGitara

Zapraszam na mój kanał: http://www.youtube.com/c/DonGitara
 Odpowiedz

#16
Co do Beatz & Rhymes ja uważam, że jedyne do czego można się przyczepiać to do mojej nawijki, techniki ect. Keyteepee zrobił doskonałą robotę.
 Odpowiedz

#17
Zajaweczka do klipu już lata, bardzo dobrze się to prezentuję i niech idzie szeroko w eter 5!
 Odpowiedz

#18
(29.09.2017, 11:59)fran napisał(a): Zajaweczka do klipu już lata, bardzo dobrze się to prezentuję i niech idzie szeroko w eter 5!

Zajaweczka jedna, druga ;). Jutro o 20.00 całość :) Odpowiedz

#19
Posłuchawszy tego i innych kawałków, mogę napisać, że na plus jest dla mnie pozytywny przekaz. Poprzednicy wspominali niedostatki, oczywiście technikę doskonali się stale, ale jakbym miał na coś konkretnie zwrócić uwagę, z czego miałbyś korzyść, to na początek radziłbym pozbyć się maniery przestawiania akcentów - sporo tego było w Mikroradości. Pozdrawiam.
 Odpowiedz

#20
Tak, na akcenty w Mikroradości kilka osób już zwróciło uwagę (i słusznie), choć tam zabieg był celowy. Dziękuję bardzo za odsłuchy i opinię :).
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u