Christophoros777 x Keyteepee - Beatz & Rhymes
Ufff. W końcu mogę dać nowość. Kolejna odsłona projektu #Emocjonalia, tworzonego wspólnie z producentem Keyteepee. Ten numer jest pierwszym nagranym na tę płytę. Minął ponad rok, no ale nadszedł ten moment. Tekst wiąże się z pięknymi wspomnieniami z wyjątkowej podróży. Dobrego odbioru! :)

Odpowiedz

Już ci napisałem wszystko na yt. Słychać te niedostatki, słychać, że to dużo wcześniej nagrałeś, ale i tak klimatycznie numer się broni. Bit mi siedzi bardzo. Piona.
 Odpowiedz

fajny klimat . Trochę treningu i będzie jeszcze lepiej
 Odpowiedz

No jak na numer sprzed roku to jest git, na pewno kolejne zwrotki będa jeszcze bardziej dopracowane, bo nie stoisz w miejscu. Bicik jak złoto i klimat refrenu w swojej prostocie siadł mi najbardziej jakbym słyszał jakiś sznyt od Run DMC.
 Odpowiedz

Nie no jak kojarzy się z Run DMC to meeega. Ta prostota bywa genialna :)
 Odpowiedz

fajnie, że próbujesz kombinować z flow na tracku, trochę technicznie kulejesz tutaj, ale daje plusa za próby, bo jest potencjał ! :)
 Odpowiedz

Powiem, że mimo wszystko numer się wkręca i fajnie się słucha
 Odpowiedz

konkrecik
 Odpowiedz

(11.09.2017, 16:28)Skalpel napisał(a): fajny klimat . Trochę treningu i będzie jeszcze lepiej

To były pierwsze wokale nagrane na ten projekt. Myślę, że w kolejnych publikowanych numerach, będzie słychać jakiś postęp.

(15.09.2017, 19:21)Tomson napisał(a): fajnie, że próbujesz kombinować z flow na tracku, trochę technicznie kulejesz tutaj, ale daje plusa za próby, bo jest potencjał ! :)

Dzięki za dobre słowo. Technicznie może były tu jakieś braki, ale na pewno monotonii nie można zarzucić. :)

(16.09.2017, 11:10)salvador napisał(a): Powiem, że mimo wszystko numer się wkręca i fajnie się słucha

Cieszę się z takiego stanu rzeczy. Dziękuję!

(16.09.2017, 15:04)Angela_BANG napisał(a): konkrecik

Konkrety nadejdą. :)
 Odpowiedz

Nie jest źle, aczkolwiek jak ktoś wspomniał wyżej - Technicznie trochę kulejesz. Ale jak na trak sprzed roku - Jest dobrze.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u