Sajmon-Sztos Feat.D'71,Skalpel,Epsi (prod. Retnik Beats)
#1Zapraszam do kawałka i czekam na wszelakie opinie ;)
 Odpowiedz

#2
Różnice w jakości za duże żeby zrobić spójny numer. Ogólnie chujowy numer, zaskoczenie bo Skalpel wypadł najlepiej. Nawet całkiem słuchalna zwrota skalpela, ale pierwszy sort podziemia to to nie jest na pewno xD

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

#3
Jak dla mnie to jest solidna podstawa, ale dużo jeszcze rzeczy nie gra. Ale każdy z was ładnie bit wyczuwa i siedzi se w nim nawet sprawnie. Daleko tu od sztosu, ale nie hejtuję na bank. Dużo tu potencjału.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

#4
D'71 ma ciekawe flow, Skalpel też nawet spoko pojechał. Słychać jakiś tam postęp w stosunku do kawałka z początku tego roku, czy końcówki poprzedniego, który dziś słuchałem. Ogólnie kawałek nie moja bajka, ale da się posłuchać.
 Odpowiedz

#5
Pierwsza zwrota przyspieszeszenia nie klepły, druga tak na pół gwizdka rap lepiej raz gorzej nawinięte, trzecia faktycznie najlepsza, czwarta znowu taka sobie. Ogólnie rzecz biorąc numer nie jest zbyt solidny całościowo, ale Skalp pokazałeś dużo lepszy poziom od reszty.
 Odpowiedz

#6
Dziękuje fran za miłą opinie ;)
 Odpowiedz

#7
Dużo do wyćwiczenia jest jeszcze. D'71 i Skalpel najlepiej polecieli jak dla mnie. D gdyby tak jeszcze mutacje przeszedł i nie nawijał jak to on nie rozpierdala to jest potencjał. 5!
 Odpowiedz

#8
Dla twojej wiadomości mam prawie 20 lat więc mutacje mam już dawno za sobą ;)
 Odpowiedz

#9
Czekam na więcej opinii
 Odpowiedz

#10
A czy ja mówię o Tobie? ;) No chyba, że nazywasz się D'71
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u