BMP-Wieczór

Tak tak w końcu to się stało. Jednak zamieniliśmy kolejność i ta petarda o której mówiłem wejdzie trochę później. Teraz łapcie luźny numerek klimatyczny taki o napisany wieczorem.
 Odpowiedz

pisałem ci, ale napiszę i tu - jest potencjał i napierdalaj dalej, klimatyczne to jest
 Odpowiedz

Królu złoty rób dalej rapsy, trzymam kciuki
Tutaj jest klimacik, podoba mnie się to
 Odpowiedz

Kawałek w pytkę. Jako, że bardziej jesteś producentem niż rapierem (z tego co mi wiadomo) to nawet w pytę można by rzec. Gdybyś jeszcze pobawił się bardziej flow i z trochę żywszym akcentowaniem wjechał to byłoby i w pytonga ;)
 Odpowiedz

takie gówno że nikt z tobą nie nagra nic nigdy
 Odpowiedz

Zajebista opcja z lektorem ;) Dobry bit, dobry numer !
 Odpowiedz

Klimat jest, kozaczek tekstowo. Fajnie płyniesz sobie po bicie, taki ospały jak po dobrym blanciku. Lektor bardzo spoko opcja! Numer dla mnie kosior. Wrócę na pewno do niego. Zdrówka! ;)
 Odpowiedz

Dziękówa za opinie. W końcu ktoś poczuł fazę że właśnie miało być spokojnie bez wariacji na półgłosie bo taki jest klimat numeru. Baniel ty nie bądź taki mądry :(
 Odpowiedz

(04.09.2017, 23:49)Banny. napisał(a): takie gówno że nikt z tobą nie nagra nic nigdy

Podbijam, nie wiem kto by z Tobą nagrywał. Chyba tylko ZBUKU z Chadą albo najebany Bezczel.
 Odpowiedz

Jest gitarka podoba sie :-D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u