BIAŁAS & LANEK ft. Bedoes - Na Serio

Na Serio" to prawdopodobnie najbardziej zaskakujący z dotychczasowych singli z "POLONu". Białas i Lanek przygotowali numer poświęcony związkom, który w odróżnieniu od większości dotychczasowych nie ma negatywnego wydźwięku, ani posmaku pretensji i rozczarowania. "Nie widzę świata poza Tobą, więc możemy jechać gdzie chcesz" rapuje gospodarz, a melodyjny refren Bedoesa i nastrojowy i błyskawicznie zapadający w pamięć bit Lanka oraz klimatyczny teledysk Maffija Film Studio sprawiają, że "Na Serio" zyskuje olbrzymi hitowy potencjał nie tracąc zarazem charakteru muzyki z obozu SB Maffiji. Przed Wami piąty już teledysk promujący album "Polon", który możecie zamawiać w preorderze na sbstuff.pl. Premiera 15 września 2017.

"POLON" to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiego hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału - tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON! Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.

Dla mnie dobry kawałeczek, trochę inny Białas. Refren na +
 Odpowiedz

Białasa to ja nie trawię ale linijki to składa zajebiste. Gustaw też dobrze nawinął refren
 Odpowiedz

Ja podziwiam Białasa.To już chyba 3 albo 4 płyta z rzędu na której jest tematyka związków i miłości i za każdym razem jest na poziomie.
A swoją drogą jaram się wszystkim co wyjdzie od Białasa ostatnio :v
No i Bedoes mi nawet wpadł w ucho.Oby napierdalał tak dalej,bo od Gustawa da się go słuchać.
 Odpowiedz

Kawałek dobry, ale reszta płyty na razie chujowa. Byłem fanem Białasa, ale to jest bardzo słabe.
Prepolon zajebisty
Jak skepta, buja fajnie, ale tekst to porażka
Ganges średni, oprócz refrenu Que
How średnie
Simia średnie
Gustaw zaczyna wreszcie robić porządne kawałki, jaram się.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u