Fran - Dynamit (One Shot Video)
Jak ogólnie jestem fanem klasycznych brzmień tak czasem coś wynajdę w trapach i ten bicior mi mega siadł. Szanuję opinię i dzięki za sprawdzenie elo!
 Odpowiedz

Nigdy nie chodziło o rodzaj bitu, tylko jak kto na nim leci.
 Odpowiedz

(14.09.2017, 13:20)maniak82 napisał(a): Nigdy nie chodziło o rodzaj bitu, tylko jak kto na nim leci.

To fakt, ale jednak niektóre rzeczy nie brzmią. Często to też kwestia gustu.
 Odpowiedz

Tak jak ktoś zwrócił uwagę synchro wokalu z video minimalnie kuleje, fajnie że w końcu ujawniłeś facjatę, kawałki masz lepsze niż ten do którego postanowiłeś zapodać obrazek w takiej formie ale twój wybór, spoko w ogóle, propsy za ciągłe dążenie do celu.

YT http://www.youtube.com/c/DonGitara
 Odpowiedz

(27.09.2017, 19:23)DonGitara napisał(a): Tak jak ktoś zwrócił uwagę synchro wokalu z video minimalnie kuleje, fajnie że w końcu ujawniłeś facjatę, kawałki masz lepsze niż ten do którego postanowiłeś zapodać obrazek w takiej formie ale twój wybór, spoko w ogóle, propsy za ciągłe dążenie do celu.

YT http://www.youtube.com/c/DonGitara

Nie znam się na tych programikach tak mi się to położyło i już zostawiłem, choć rzeczywiście delikatny poślizg tam jest. W tym numerze chodziło żeby było krótko i na temat, bo to było intro do projektu (i video z cyklu "gdzie stał tam nagrał)" ;)
 Odpowiedz

Dobre to propsy
 Odpowiedz

Zawżdy będę propsował za ten przekaz.!!!
 Odpowiedz

Dzięki ziomy!
 Odpowiedz

To słuchałem już wcześniej, ale nie wiem czemu nie skomentowałem, dobry wałek. Widziałem jakieś porównania do Tau i w sumie racja, że nie umoralniasz ludzi na siłę, brzmisz trochę inaczej w tej tematyce - powinieneś to wykorzystać. Popracowałbym nad jakimś niekonwencjonalnym pomysłem na siebie, jeżeli chcesz dotrzeć tym gdzieś dalej. W sensie szlifować stylóweczkę, nie bać się jakiś innowacji itd.
 Odpowiedz

(06.10.2017, 22:56)Morgan napisał(a): To słuchałem już wcześniej, ale nie wiem czemu nie skomentowałem, dobry wałek. Widziałem jakieś porównania do Tau i w sumie racja, że nie umoralniasz ludzi na siłę, brzmisz trochę inaczej w tej tematyce - powinieneś to wykorzystać. Popracowałbym nad jakimś niekonwencjonalnym pomysłem na siebie, jeżeli chcesz dotrzeć tym gdzieś dalej. W sensie szlifować stylóweczkę, nie bać się jakiś innowacji itd.

Cały czas coś kombinuję na miarę moich możliwości
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u