Fran - Dynamit (One Shot Video)
Niedługo wleci jakiś kolejny numer na pewno, dzięki ziomki za response!
 Odpowiedz

kawałek dobry, skoro intro - płyta będzie miała chrześcijańskie "zacięcie" czy to tak na luźno w tym tracku akurat ? tak mnie zaciekawiło przypadkiem.
 Odpowiedz

Fran ma chrześcijańskie "zacięcie" i bardzo dobrze :)
 Odpowiedz

(13.08.2017, 12:45)Kamil napisał(a): kawałek dobry, skoro intro - płyta będzie miała chrześcijańskie "zacięcie" czy to tak na luźno w tym tracku akurat ? tak mnie zaciekawiło przypadkiem.

Świadomie uderzam w te tematy, bo tym żyję a przynajmniej bardzo chcę! Ludzie często mylą wiarę z religijnością i to jest problem... Myślę, że na nic setki paciorków jeśli jest to zwykłe klepanie a nie idą za tym czyny (choć bez praktykowania i wiara słabnie, więc musi się to nawzajem uzupełniać). Póki co nie będę się rozpisywał, dzięki za opinię bądź czujny bo niebawem kolejne tracki wlecą! ;)
 Odpowiedz

(15.08.2017, 18:30)fran napisał(a):
(13.08.2017, 12:45)Kamil napisał(a): kawałek dobry, skoro intro - płyta będzie miała chrześcijańskie "zacięcie" czy to tak na luźno w tym tracku akurat ? tak mnie zaciekawiło przypadkiem.

Świadomie uderzam w te tematy, bo tym żyję a przynajmniej bardzo chcę! Ludzie często mylą wiarę z religijnością i to jest problem... Myślę, że na nic setki paciorków jeśli jest to zwykłe klepanie a nie idą za tym czyny (choć bez praktykowania i wiara słabnie, więc musi się to nawzajem uzupełniać). Póki co nie będę się rozpisywał, dzięki za opinię bądź czujny bo niebawem kolejne tracki wlecą! ;)

Numer sprawdziłem jakiś czas temu. Podbijam bo warto, żeby ktoś jeszcze przesłuchał i został na dłużej z Twoją Twórczością. Ogółem podchodzi mi to. Coraz wyższy poziom.
 Odpowiedz

Poza tematem wszystko siada ;)
 Odpowiedz

Dzięki za feedback panowie, niedługo wleci kolejny track!
 Odpowiedz

szanuje
 Odpowiedz

(23.08.2017, 19:29)barbeznazwy napisał(a): szanuje

No i gitara.
 Odpowiedz

Fajnie wjechałeś w bit, flow fajnie bangla. Bit niby buja, ale jednak taki sobie montonny trochę. Tekstowo nie moja bajka, więc kawałek osobiście pod względem tekstu mi nie siada. Pozdro!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u