Fran - Dynamit (One Shot Video)
Muzyka 
Siema mordy, oto kolejny numer z nowych nagrywek! Tym razem postanowiłem, że wynurzę się trochę z cienia i sklepię jakiegoś łan szocika. Temat, który wybieram świadomie i któremu się poświęcam przekładając to na rap. Numer jest krótszy niż zazwyczaj, bo jest to intro do projektu. Czekam na wasze opinie 5!
https://www.youtube.com/watch?v=5nEUkh_MGkU
 Odpowiedz

Kurde ziom co ty żeś zrobił, że nagle taki postęp? :D Kiedy feat z Anatomem i Tau? 5!
 Odpowiedz

Czasami piszesz, że mam głos podobny do ostera, a Twój wokal z kolei trochę przypomina mi kękiego ;D aczkolwiek na pewno masz tembr głosu wyróżniający z tłumu. Mnie akurat totalnie nie podchodzi wplatanie w rap religi i przesadnej gadki o postaciach bilbijnych, oraz dawanie kazań jak ksiądz na mównicy, jak robi to fanatycznie np.Tau ;P U Ciebie nie zauważyłem jakiegoś mocnego przegięcia w tym kierunku. Utwór na plus. 5!
 Odpowiedz

Moje zdanie już znasz. Po prostu propsuję.
 Odpowiedz

(31.07.2017, 13:06)salvador napisał(a): Kurde ziom co ty żeś zrobił, że nagle taki postęp? :D Kiedy feat z Anatomem i Tau? 5!

Może zabrzmi to banalnie, ale po prostu ufam Bogu i jadę z tym! Sam się dziwię, że w ostatnim czasie tak to poszło a z Anatomem i Tau n.c.w.
 Odpowiedz

(31.07.2017, 17:03)Tomson napisał(a): Czasami piszesz, że mam głos podobny do ostera, a Twój wokal z kolei trochę przypomina mi kękiego ;D aczkolwiek na pewno masz tembr głosu wyróżniający z tłumu. Mnie akurat totalnie nie podchodzi wplatanie w rap religi i przesadnej gadki o postaciach bilbijnych, oraz dawanie kazań jak ksiądz na mównicy, jak robi to fanatycznie np.Tau ;P U Ciebie nie zauważyłem jakiegoś mocnego przegięcia w tym kierunku. Utwór na plus. 5!

Dla typów zajaranych tematem wiary to paliwo do działania, ale i coś więcej co głęboko siedzi w serduchu. Każdy to wyraża też na swój sposób bo każdy jest inny. Jeśli jest to autentyczne i muzycznie dobre to ja się jaram (a w przypadku Tau pomimo wylewanych pomyj i ataków, uważam że jest mega). Pozdro!
 Odpowiedz

Wiedziałem, że będzie sztoss !!

Pozdro !
 Odpowiedz

Jeśli klepie jak trzeba to jestem happy!
 Odpowiedz

Ale se lecisz aż miło się słucha, tekst na dużym propsie, widać że poukładany typ jesteś i słychać że w głowie też masz dobrze ułożone. Dobre to jest, sprawdzę cały projekt na bank. propsy.
 Odpowiedz

No Fran, ja ten materiał już znam dość dobrze. W samochodzie wpada na rotację regularnie bez żadnego wymuszania. To jest po prostu dobre i ma duży repeat value. Czekam aż udostepnisz resztę rzeczy z projektu i weźmiesz się na następne, bo aż się boję co odjebiesz ziomalu. Piona.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u