Monochemikalia - Dowód
A mi się to ostatnie wejście podoba, taki fajny oldschoolowy klimat zarzucił. Beat poezja. Boom bapu już prawie nie słucham, ale jak taki beat usłyszę raz na jakiś czas to mam ciary. Emikae z całej ekipy zdecydowanie najlepiej wyszedł. Popłynąłeś jak szczupak między płotkami. Flow i liryka na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie to czuć klimat i zajawkę. Ps. po czwartym przesłuchaniu ILLFunk>Młody. Tam ktoś nade mną pisał, że prymitywnie na koniec wszedł, a moim zdaniem zajebiście się wpasował w klimat bitu, czuć tę końcówkę lat 90tych. 5!
 Odpowiedz

super kawałek co tu dużo pisać :p
 Odpowiedz

Dzięki panowie za dobry odbiór i chęć sprawdzenia ode mnie kolejnych rzeczy. Następny singiel (jeśli nie wprowadzimy zmian w nasze plany) będzie zupełnie inny od tego. Przesycony treścią i jazzowy mocno. Piona,
 Odpowiedz

(23.06.2017, 00:29)salvador napisał(a): A mi się to ostatnie wejście podoba, taki fajny oldschoolowy klimat zarzucił. Beat poezja. Boom bapu już prawie nie słucham, ale jak taki beat usłyszę raz na jakiś czas to mam ciary. Emikae z całej ekipy zdecydowanie najlepiej wyszedł. Popłynąłeś jak szczupak między płotkami. Flow i liryka na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie to czuć klimat i zajawkę. Ps. po czwartym przesłuchaniu ILLFunk>Młody. Tam ktoś nade mną pisał, że prymitywnie na koniec wszedł, a moim zdaniem zajebiście się wpasował w klimat bitu, czuć tę końcówkę lat 90tych. 5!

A no właśnie. Kwestia gustu. iLLFunk osłuchany typ, od lat w rapie. Wie co robi, kwestia tego , że nie każdemu to siądzie. Pozdro.
 Odpowiedz

Ja się jaram tym i tyle, pod każdym względem i każdy z zawodników, to już jest kompletne i tyle.
 Odpowiedz

Czy może być więcej rapu w rapie? Weźcie wy się zastanówcie, no weźcie wy się zastanówcie! :)))))) Bangla jak złoto i myślę, że taki numer Ema solo położy na łopaty nie jednego sceptyka lub antyfana starej szkoły yo! Choć nie mam nic do Młodego czy Ila to jednak Twoja stylówka obiektywnie najlepsza i wszystko frunie. Młody fajnie zawinął z tym "woooha" i parę rzeczy Ill punch z gruźlicą dobry ale trochę za hardcorowo potem zajechał, jakoś mi ucho opadło. Tak czy siak ten numer jest strasznym zamiataczem i wręcz klasykiem podziemia w 2017!
 Odpowiedz

Mi wszyscy tu siedzą. Czekanko na na fizyka, będzie banglać w aucie jak należy :D
 Odpowiedz

Wiem, Fran, że ty nie lubisz jak ktoś przesadza w tę stronę i szanuję. Ale też trzeba pamiętać w jakiej kulturze się obracamy. To nie jest grzeczna, salonowa kultura i takie zwrotki to kwintesencja tego, skąd się ona wywodzi. To raczej tych, którzy próbują rap zagłaskać i ubrać w plusz powinno się piętnować. To tylko dygresja, zdaję sobię sprawę jak jest. Dzięki Fran i Kangur i wszyscy za poświęcony czas i propsy. Teraz chwila przerwy (pewnie wlecą rzeczy od JazBrothers w międzyczasie, a może i puszczę jakiegoś luzaczka) a potem następny klip i zamykamy Monochemikalia dużymi krokami. A na nowy materiał już 4 numery mam nagrane :)
 Odpowiedz

(29.06.2017, 10:58)maniak82 napisał(a): Wiem, Fran, że ty nie lubisz jak ktoś przesadza w tę stronę i szanuję. Ale też trzeba pamiętać w jakiej kulturze się obracamy. To nie jest grzeczna, salonowa kultura i takie zwrotki to kwintesencja tego, skąd się ona wywodzi. To raczej tych, którzy próbują rap zagłaskać i ubrać w plusz powinno się piętnować. To tylko dygresja, zdaję sobię sprawę jak jest. Dzięki Fran i Kangur i wszyscy za poświęcony czas i propsy. Teraz chwila przerwy (pewnie wlecą rzeczy od JazBrothers w międzyczasie, a może i puszczę jakiegoś luzaczka) a potem następny klip i zamykamy Monochemikalia dużymi krokami. A na nowy materiał już 4 numery mam nagrane :)

Ja też jestem zdania, że rap to rap i nie można go zagłaskać, bo straci swoją sól - 100% zgoda! Mimo iż prezentuję takie treści staram się robić to tak by nie brakowało w tym ikry. Przy tym po ponad 2 dekadach obecności Hip-Hopu w naszym kraju (gdzie do 2010, 80% zażerał uliczny rap i typy typu Waszka G za kilka charknięć w mikrofon łapały po kilkaset tys wyświetleń), myślę że przyszedł czas żeby język był na jakimś poziomie żeby małolaty coś z tego w końcu wyniosły (pomijając już mój christian rap, bo to kwestia wyboru i nic więcej). To nie jest też tak że nie doceniam Ill Funka, bo nawet przesłuchałem cały jego kanał i wiem jaki ma świadomie obrany styl. Onyx, M.O.P. czy Insane Clown Posse też nie miziali majków, ale może z wiekiem czuję coraz większą odpowiedzialność za każde słowo. Nie chcę tu filozofować, ale poważnie traktuję ucho słuchacza jak przedsionek duszy, której podaję żarcie. Trzymam kciuki rozwojowy świrusie n.c.w. 5! ;)
 Odpowiedz

Jasne, ale rap też był po to, żeby pokazać jak jest w projektach, jak się żyje po tej gorszej stronie miasta. Nie koniecznie po to, żeby zachęcić do takiego życia, tylko żeby zwrócić na to uwagę ludzi. Ja też się skupiam na innych sprawach w rapie, ale totalnie akcpetuję takie tematy bardziej uliczne, jesli tylko nie gloryfikują tego, a pokazują jak jest, a jeszcze lepiej jak wskazują drogę wyjścia. Nie trawię osobiście, jak ktoś nawija o ćpaniu, chlaniu i waleniu fok i to gloryfikuje, choć to też gdzieś tam w historii rapu mocno się zaznaczyło. Ale to nic dobrego nie wnosi więc osobiście nie trawię.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u