Monochemikalia - Dowód
#1
Siemanko, sprawdźcie sobie klip, który nagraliśmy do pierwszego singla z projektu Monochemikalia, który współtworzę z producentem o ksywie Chentek i Dj'em Mono. Tu gościnnie mój kuzyn z którym nagrywam w składzie Pari Passu i ILLFunk. Numer to trochę cypher, trochę possecut. Czysta brudna klasyka, jak cały projekt. Dajcie znać jak to siedzi.


U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

#2
Pisałem już w komentarzu że zajebisty numer tutaj trochę więcej. Bit zajebiście oldschoolowy se śmiga, dowód na to że nie trzeba wpierdalać nie wiadomo ilu linii melodycznych, automatyzacji i efektów żeby hulało jak trzeba, props Chentek. Emikae wiadomo że sprawdzona marka całkiem ładnie poleciane, Młody poprawnie natomiast iLLFunk mnie zdziwił. W chuj zajeżdża chujowym ortalionowym rapem z bramy, ale jak wjebał się w pierwszym wejściu na bit to z tą techniką mi mordę zamknął. Drugie wejście już gorsze dlatego mam mieszane uczucia.

no i wiadomo że Mono props, dobre skrecze zawsze w cenie :P

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

#3
Wszyscy bardzo fajne lecą :). Super klimacik.
Jeżeli się podoba zapraszam po więcej FB: https://www.facebook.com/suprimflow
Kawałki do pobrania SC: https://soundcloud.com/suprimflow
 Odpowiedz

 Odpowiedz

#5
ByMyPy właściwie zamknął recenzję. Podpisuję się.
Ogólnie fajnie to se lata.
Co do ostatniego wejścia... Miało być agresywnie - wyszło prymitywnie. Mogło by go nie być.
Propsy motzno i wiadomka, że będzie dalej sprawdzanko.
Piąteczka :)
 Odpowiedz

#6
ByMyPy; mitologia: IILLFunk to ILLFunk. Nic więcej nie jestem w stanie na ten temat napisać za bardzo :) Un tak mo i tyle :)
Dzięki za sprawdzenie i opinię wszystkim. Oczywiście nienasycony czekam na więcej.

WIĘCY WYPOWIEDZI, WIĘCY!!!

hehehe
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

#7
Rzadko teraz słucham bum bapów, ale fajnie do tego wrócić. Jeszcze może się okazać, że ludzie znudzą się syntezatorami i takie rzeczy będą świeże, więc trzymajta się stylówy, Panowie!
Niewiele można powiedzieć- jeśli chodzi o stylistykę, to jesteście chyba kompletni, nawet ogarnięty didżej się znalazł, a w głębszym podziemiu to rzadkość ;) Na pewno zasługujecie na więcej wyświetleń, bo fanów takich rzeczy nie brakuje. Wypadałoby chyba tylko trochę im pomóc to znalezć :) Rzućta piątakiem Yurkosky'emu, negatywnie to raczej was tam nie odbiorą ;)
 Odpowiedz

#8
Dobry kawałek, spoko cypher, słychać i widać że rap jest mocno. Propsy za inicjatywę i profesjonalizm.
 Odpowiedz

#9
Ja powiem więcej. Nie tylko propsuję, a nawet trochę zazdro, że robicie taki rap. Muszę starać się, żeby kiedyś zbliżyć się do takiego poziomu. Elko :)
 Odpowiedz

#10
Poziom bardzo wysoki nawijki. Nie ma słabych stron ten numer. Kombinowanie z flow mi się podoba, mówię o Twojej części, ale reszta nie odstaje specjalnie
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u