Monochemikalia - Dowód
Siemanko, sprawdźcie sobie klip, który nagraliśmy do pierwszego singla z projektu Monochemikalia, który współtworzę z producentem o ksywie Chentek i Dj'em Mono. Tu gościnnie mój kuzyn z którym nagrywam w składzie Pari Passu i ILLFunk. Numer to trochę cypher, trochę possecut. Czysta brudna klasyka, jak cały projekt. Dajcie znać jak to siedzi.

Odpowiedz

Pisałem już w komentarzu że zajebisty numer tutaj trochę więcej. Bit zajebiście oldschoolowy se śmiga, dowód na to że nie trzeba wpierdalać nie wiadomo ilu linii melodycznych, automatyzacji i efektów żeby hulało jak trzeba, props Chentek. Emikae wiadomo że sprawdzona marka całkiem ładnie poleciane, Młody poprawnie natomiast iLLFunk mnie zdziwił. W chuj zajeżdża chujowym ortalionowym rapem z bramy, ale jak wjebał się w pierwszym wejściu na bit to z tą techniką mi mordę zamknął. Drugie wejście już gorsze dlatego mam mieszane uczucia.

no i wiadomo że Mono props, dobre skrecze zawsze w cenie :P
 Odpowiedz

Wszyscy bardzo fajne lecą :). Super klimacik.
 Odpowiedz

Propsujem to
 Odpowiedz

ByMyPy właściwie zamknął recenzję. Podpisuję się.
Ogólnie fajnie to se lata.
Co do ostatniego wejścia... Miało być agresywnie - wyszło prymitywnie. Mogło by go nie być.
Propsy motzno i wiadomka, że będzie dalej sprawdzanko.
Piąteczka :)
 Odpowiedz

ByMyPy; mitologia: IILLFunk to ILLFunk. Nic więcej nie jestem w stanie na ten temat napisać za bardzo :) Un tak mo i tyle :)
Dzięki za sprawdzenie i opinię wszystkim. Oczywiście nienasycony czekam na więcej.

WIĘCY WYPOWIEDZI, WIĘCY!!!

hehehe
 Odpowiedz

Rzadko teraz słucham bum bapów, ale fajnie do tego wrócić. Jeszcze może się okazać, że ludzie znudzą się syntezatorami i takie rzeczy będą świeże, więc trzymajta się stylówy, Panowie!
Niewiele można powiedzieć- jeśli chodzi o stylistykę, to jesteście chyba kompletni, nawet ogarnięty didżej się znalazł, a w głębszym podziemiu to rzadkość ;) Na pewno zasługujecie na więcej wyświetleń, bo fanów takich rzeczy nie brakuje. Wypadałoby chyba tylko trochę im pomóc to znalezć :) Rzućta piątakiem Yurkosky'emu, negatywnie to raczej was tam nie odbiorą ;)
 Odpowiedz

Dobry kawałek, spoko cypher, słychać i widać że rap jest mocno. Propsy za inicjatywę i profesjonalizm.
 Odpowiedz

Ja powiem więcej. Nie tylko propsuję, a nawet trochę zazdro, że robicie taki rap. Muszę starać się, żeby kiedyś zbliżyć się do takiego poziomu. Elko :)
 Odpowiedz

Poziom bardzo wysoki nawijki. Nie ma słabych stron ten numer. Kombinowanie z flow mi się podoba, mówię o Twojej części, ale reszta nie odstaje specjalnie
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u