Mixtape Raposfery
Dobra, chujowo to idzie, trzeba przyznać.
Dajcie mi znać na PW kto byłby SERIO chętny na jakikolwiek wspólny projekt (możemy zacząć od jednego wspólnego kawałka, potem ocenimy tę współpracę i może damy coś więcej).

PS. Co do bitów legalnych to BMP i TRH (choć ten ma przerwę wakacyjną póki co).
 Odpowiedz

Ja mogę dać jakieś bity, jak ktoś chętny :)
 Odpowiedz

widze ze jak zwykle to wychodzi :D tylko mi to wyszlo zeby zrobic 1 kawalek raposfery
był jaki był ale był :) ale mixtape u hu hu mysle ze potrzeba by bylo pierwszego songu ze wszystkimi potem kilka w dwojkach ,trojkach albo pojedynczo, wow dalem wam na prawde oswiecenie, kazdy to wie ale nikt nie umie sie za to zabrac i potrzebne sa bity a malo tu dobrych beatmakerow jesli jacys sa to tylko wrucili pare swoich rzeczy dla "reklamy" a reszta udaje ze cos robi :)
 Odpowiedz

Morgan weź zepnij dupę i zrób coś z tym pomysłem. Same pisanie postów nie ma sensu. Jak chcesz dobrych graczy to sam do nich napisz, zapytaj się. Niech to idzie w jakimś kierunku.
 Odpowiedz

bo jak nie to wujek chomont bedziem musial sie za to zabrac :D hehehe
 Odpowiedz

Nooo ja się piszę jeśli zrobimy to porządnie. W sensie faktycznie my się odzywamy do wybranych osób i kołujemy ekipę, bo nie żebym uważał się za nie wiadomo kogo, ale byle wackom nie będę dawał bitów. Oczywiście jak coś to mogę paczkę podesłać.
 Odpowiedz

Bierem się za to, może forum odżyje xd
 Odpowiedz

Witam wszystkich.
Choć świeży, ale otwarty na współpracę i pisze się również. Bo taki mixtap to świetna sprawa ?
 Odpowiedz

może zróbmy tak:
1: podsyłajmy tematy a Morgan jako pomysłodawca wybierze z nich sensowne.
2: beatkrólowie podeślą Morganowi beaty ( jesli będą łaskawi)
3: my jako forumowicze napiszemy kto chciałby co
4: Morgan obiektywnie oceni nasze możliwościi i da znać oficjalnie kto jest do jakiego kawałka a kto ma jeszcze szlifować.
5: dostajemy beaty ,nagrywamy , odsyłamy
6: ktos to klei
7: wspólny melanż przy dobrym mixtapie
 Odpowiedz

8. budzimy się i widzimy że to raposfera, i że jedyna nadzieja w bmp i tym żeby sam wybrał ludzi i dał im bity xD
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u