Początek
Witam wszystkich jestem nowy na forum. Rapu slucham już ponad Dekade i dwa lata temu postanowiłem że po ukończeniu 18 sam cos w tym kierunku będę robić i jak powiedziałem tak też robie. Pisze teksty i robie bity jak narazie tylko dla siebie ale mam w planach 12.10.2016 podzielić się albumem ale nie w tym rzecz. Jakby ktoś szukał kogoś do zrobienia jakiegos luznego bitu lub czegoś stworzenia razem typu jakiś track to jestem jak na zawołanie piszcie na priv lub pod postem. Dziekuje za uwage :)
 Odpowiedz

Nie możemy się doczekać, pokaż demko.
[Obrazek: 54479b0ef192.gif]
 Odpowiedz

"Rapu już słucham dekade...i dwa lata temu postanowiłem że po ukończeniu 18..."
Słuchasz "świadomie" rapu od 10 roku życia? Propz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Cytat:"Rapu już słucham dekade...i dwa lata temu postanowiłem że po ukończeniu 18..."
Słuchasz "świadomie" rapu od 10 roku życia? Propz

Morgan, ja słuchałem rapu w jeszcze młodszym wieku. Pierwsza płyta (zgrana na taśmę, kupiona na targu u ruskich) to było Power od Ice-T, którą puszczałem na starym walkmanie (który nie przewijał do tyłu i nie miał klapki na baterię tylko zaklejone było taśmą). Co prawda nie miałem jeszcze wyrobionego gustu jak obecnie, zdarzało mi się, że odbijałem od rapu i słuchałem jakieś Ich Troje czy inny syf, bo było to modne i wszyscy słuchali, ale i tak wtedy już rap u mnie był na pierwszym miejscu. Zaczynałem szkołę (czyli wiek 7 lat, zerówki nie były obowiązkowe wtedy) mogłem z pamięci nawijać Me and My Girldfriend 2Paca. Raczej było to gówniarskie jaranie się, bo ludziki w mojej klasie cieszyli się Arką Noego czy innymi piosenkami dla dzieci, a ja tu słuchałem o zabijaniu i tego typu rzeczach i z tym czułem się taki "lepszy" :D. Ale już wtedy wolałem czarny rap niż nasz polski, który mi długo nie podchodził w ogóle. Można słuchać w tak młodym wieku świadomie, jak najbardziej :).
 Odpowiedz

Już ta Arka Noego w wieku 10 lat byłaby lepsza niż słuchanie "o zabijaniu". W ogóle to było skierowanie do autora postu, a nie do Ciebie.
I nie. Nie da się słuchać świadomie w wieku 10 lat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Cytat:Już ta Arka Noego w wieku 10 lat byłaby lepsza niż słuchanie "o zabijaniu". W ogóle to było skierowanie do autora postu, a nie do Ciebie.

Wiem do kogo było to skierowane, ale postanowiłem się wtrącić (w końcu to forum). I pytanie do Ciebie: Dlaczego niby lepsze? Chcesz mi wciskać kity TVN-u, że to może zgorszyć, że morderca wyrasta z takiego dziecka? To właśnie jest słuchanie świadome - znałem treść, ale zdawałem sobie sprawę, że to tylko muzyka i nic więcej. Jakoś mnie to nie zgorszyło, nie wpłynęło na moją psychikę negatywnie, itp. Obecnie jestem normalnym człowiekiem, nikogo nie zabijam :D. Zwykły mąż i ojciec, który to w rap wkroczył wcześnie i zostało mu do dzisiaj :). I owszem, słuchanie świadome jest możliwe - taki dzieciak nie wszystko z tekstu zrozumie, z tym się zgodzę, ale nie można wykluczać braku świadomości. Nie wkładaj Morgan wszystkich do jednego worka, bo nie każdy jest taki sam - obecnie mamy całe masy gimbusów, które w ogóle nie zdają sobie sprawy co to świadome słuchanie, a jarają się tą muzyką (tak btw. często mając w ogóle zerowe pojęcie).
 Odpowiedz

Zgubiłem się na forum i trafiłem na ten temat. Jak to jest być Wannabe ?
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u