CYFROWY MIXTAPE RAPOSFERY VOL.2
#1
Ostrzeżenie 
Cyfrowy Mixtape vol.2

@edit. WSTĘP NA PROJEKT TYLKO DLA WETERANÓW FORUM. Selekcja musi być.

Wakacje i urlopy się skończyły, a więc myślę, że jest to dobry czas, by zacząć tworzyć drugi Cyfrowy Mixtape. Na pewno musi być on lepszy niż poprzedni, dlatego bardziej szczegółowo będziemy go omawiać. @edit. NO MA BYĆ PO PROSTU NA PRZYZWOITYM POZIOMIE JAKOŚCIOWYM.

@edit. Bardzo luźna konwencja jak na mixtape, byleby to było jakościowo słuchalne no i poziomem rapowym też tak w miarę. Bity legal/nielegal - wszystko jedno, bo i tak monetyzacji na YT nie będzie. Czy z góry koncept - do obgadania wszystko.

Macie jakieś swoje pomysły co do tego projektu? Da radę w ogóle?
 Odpowiedz

#2
Jestem za ale, jak z pompą to z pompą. Bity powinny być od ludzi z forum mix i master robić powinna jedna osoba (ogarnięta) i porządna promocja.
 Odpowiedz

#3
Nie wiem czy są beatmakerzy chętni do tego na tym forum. Co do mixu to też nie wiem, każdy ma inny sprzęt. Lepszy lub gorszy. Co do promocji to później, zależy na jakim poziomie to wyjdzie.
 Odpowiedz

#4
Ludzie wiecznie o promocjach, co to jakaś religia ta promocja XDDDDD
 Odpowiedz

#5
Wiesz jak na całe forum to 70 wyświetleń pod kawałkiem to nie jest dużo.
 Odpowiedz

#6
To forum nie ma jakiejś znakomitej popularności. A także mało kto reprezentuje jakiś konkretny poziom swoimi umiejętnościami. Trzeba działać, aby się rozwijać. To jest główny cel.
 Odpowiedz

#7
Morgan obrażasz wielu, znakomitych rapersów z forum.
 Odpowiedz

#8
Jeżeli mogę coś zasugerować to proponuję zrobić komercyjny mixtape z bujającymi bangierami i śpiewanymi refrenami. Znam dwie wokalistki, więc nie będzie z tym problemu.
Najlepiej jakby każdy kawałek był nagrywany dwójkami, tzn. dwóch raperów + wokalistka w refrenie.
Maksymalnie 5 kawałków, co daje 10 raperów na mixtape. Taka ilośc utworów ułatwi też "zdobycie" bitów, bo łatwiej załatwić 5 niż 10, czy 15.
Osobiście mogę opłacić miks/master i okładkę z własnej kieszeni. Ale pod warunkiem, że bity będą na przyzwoitym poziomie i ktoś to wszystko sprawnie zorganizuje.
 Odpowiedz

#9
Nie. Jednak może nie. Każdy niech się realizuje w swoim stylu.
 Odpowiedz

#10
Najgorszy producent Raposfery jest do dyspozycji, ale liczę, że jakies creditsy w opisie lub w tytule będą :D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u