CYFROWY MIXTAPE RAPOSFERY VOL.2
Jejku o co ty masz taki ból dupy, że napierdalasz w klawiaturę nie patrząc nawet czy litery dobre trafiasz?
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw

Nie żałujcie martwych, żałujcie żyjących.
 Odpowiedz

To zróbmy ten połskat ale z wiarą znaną tutaj i nie że ktoś ziemniakiem nagrywa. I osoba mix musi ogarnąć

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Trzeba by konkretnie zrobić jakąś selekcje i listę kto będzie nagrywał,żeby było wiadomo co i jak.Jeśli liczba chętnych nie przekroczy powiedzmy 8 ,to każdy dałby swój kawałek i 9 byłby wspólnym kawałkiem wszystkich.A jeśli chętnych będzie więcej to dobrać się na featy,taki pomysł już był gdzieś pod postem z mixtape.Ktoś na pewno tą selekcje musi przeprowadzić,żeby mniej więcej jakościowo cały mixtape był na zbliżonym poziomie.I myślę,że jeśli kawałków będzie powiedzmy 10 lub więcej to do mixu przydałyby się 2 osoby :v Ja mam 4 legalne bity kupione,więc mógłbym się podzielić,ale reszte trzeba by było ogarnąć.
A co do tych tematyk i w ogóle jestem za tym,żeby to była bragga i żeby każdy się pokazał z jak najlepszej strony.Swojej strony.Bo chyba bez sensu będzie na mixtape taki dawać zwrotę o tym,ze miałem trudne dzieciństwo :v
 Odpowiedz

Tak się pierdolicie z tym mixtapem ze pewnie zdążę zostać weteranem do tego czasu wiec szykujta miejsce dla wujka :D :P
 Odpowiedz

Może zdążysz, ale wjazd tylko po dyskusji z gronem pedagogicznym
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw

Nie żałujcie martwych, żałujcie żyjących.
 Odpowiedz

Panowie jeśli mogę w tym uczestniczyć to ja z Ruskim coś bym nagrał, on o niczym nie wie że chcę z nim nagrać, ale teraz już wie... . EEEE Ruski podbijaj jak ogarniemy "Nie jesteś gorszy" :D ale to że chcę nie znaczy że mogę. Głos oddaję WETERANom
 Odpowiedz

Można coś jebnąć, proste :D
 Odpowiedz

"Można coś jebnąć" Ruski jak to Ruski się nie pierdo*I :D
 Odpowiedz

Jestem w stanie podrzucić bity bo i tak z większości nie korzystam, mam zamysł na inne rzeczy.
https://www.youtube.com/channel/UCIKwgMX...s8A/videos Sprawdzajcie jak coś się podoba to mogę się podzielić, jak uważacie że dobrze z tymi bitami i coś się nada mogę podesłać inne produkcje mam tego od zajebania :P
 Odpowiedz

Halo halo, robimy coś w tym temacie?
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u