CYFROWY MIXTAPE RAPOSFERY VOL.2
na chuj się przedstawiać, jak każdy tu zna każdego, jak possecut by miał być jakiś, to każdy niech jebnie co mu się podoba, bez jakiejś nagonki na temat konkretny. W tematy by się pobawiono w poszczególnych numerach gdzie każdy nagrywa z tymi co mu pasuje, i ewentualnie jakieś bekowe outro
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw

Nie żałujcie martwych, żałujcie żyjących.
 Odpowiedz

DAWAĆ MI KURWA BIT I JA PISZĘ TEN POSSECUT
 Odpowiedz

(17.01.2018, 01:39)Banny. napisał(a): na chuj się przedstawiać, jak każdy tu zna każdego, jak possecut by miał być jakiś, to każdy niech jebnie co mu się podoba, bez jakiejś nagonki na temat konkretny. W tematy by się pobawiono w poszczególnych numerach gdzie każdy nagrywa z tymi co mu pasuje, i ewentualnie jakieś bekowe outro

jest to jakiś pomysł, chodzi mi bardziej żeby każdy przedstawił swój styl po części  a że nawine "siema jestem Bob" to drugorzędna sprawa.to ustalmy może czy taki numer by mógł być i kto by chciał swoje osiem nawinąć ewentualnie? Co do bitu mogę coś legalnego dać pod rozkminke.
 Odpowiedz

ale co tu ustalać, przecież będzie possecut, i każdy ma tam prawo wjazdu. to będzie numerek otwierający

Odpowiedz

Czyli jak, taki full luźny numer?
 Odpowiedz

Według mnie tak, nie ma się w tym co spinać bo tam każdy i tak da po 6/8 wersów, więc po co tam się jakiejś tematyki trzymać? Cały mixtape i tak wyjdzie bekowy, bo forum nie jest na takim poziomie, żeby z tego robić jakąś ogromną akcję, to raczej tylko dla zabawy i mobilizacji do nagranek jakichś, no i pokazania reszcie, że się potrafi coś fajnego zrobić.

Odpowiedz

No to jestem za właśnie takim pomysłem, aby beka była
 Odpowiedz

(17.01.2018, 11:39)Banny. napisał(a): ale co tu ustalać, przecież będzie possecut, i każdy ma tam prawo wjazdu. to będzie numerek otwierający

ale chodzi o organizację tego ,wiem zabawa ale ktoś musi mix zrobić,wszyscy muszą się podogrywać.
 Odpowiedz

Beka to napewno bedzie,  Morgan zrobi mix czy blitz? Chce to zobaczyc jak wy zrobicie "cos fajnego"  no skille z Morganem i bannym na czele haha

Morgan: Weź wyłóż na mnie wersy, których po barażach jeszcze nie widziałem (ani w finałach, ale żeby z nich kopiować to chyba za mądry jesteś), to może jakoś pogadamy
 Odpowiedz

Chodzi mi glownie o najeieksze gwiazdy forun tasmana morgana i bannego nie obrazajac reszty

Morgan: A tutaj będzie ostrzeżonko za dublowanko =)))))))))))
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u