CYFROWY MIXTAPE RAPOSFERY VOL.2
Można, jestem za by coś w końcu zacząć działać
 Odpowiedz

Ale szybka odpowiedź XD
Dopiero tera wyedytowałem ten pierwszy post, ale jak komuś się nie chce, to go wklejam jeszcze raz

PIERWSZY POST TEGO WĄTKU:

Cyfrowy Mixtape vol.2

@edit. WSTĘP NA PROJEKT TYLKO DLA WETERANÓW FORUM. Selekcja musi być.

Wakacje i urlopy się skończyły, a więc myślę, że jest to dobry czas, by zacząć tworzyć drugi Cyfrowy Mixtape. Na pewno musi być on lepszy niż poprzedni, dlatego bardziej szczegółowo będziemy go omawiać. @edit. NO MA BYĆ PO PROSTU NA PRZYZWOITYM POZIOMIE JAKOŚCIOWYM.
Przede wszystkim chciałbym, aby pojawiły się w tym wątku wszystkie informacje dotyczące prac nad kawałkami. Mianowicie przed rozpoczęciem prac nad jakimś utworem, piszę tutaj informacje o czym on będzie i na jakim bicie zostanie nagrany. Chcemy przecież zadbać o równowagę brzmień i tematyki. A także lepiej będzie po prostu wiedzirć co kto robi. Może jakieś kolaboracje (featy) się dzięki temu potworzą, kto wie.
Oczywiście jestem otwarty na Wasze pomysły co do tego projektu. Moim pierwszym pomysłem jest nagranie znowu "kawałka raposfery", ale tym razem w postaci cyphera. X osób nagrywa na jakiś bit (może być nielegal, ale mile widziany zrobiony przez któregoś z naszych producentów) swoje najlepsze 16 wersów. Po prostu żeby były to dobre linie, żadne lizanie po dupach jakimi to jesteśmy koleszkami. Możemy narzucić tam jakiś wspólny temacik, ale w takiej postaci, że np. minimum dwuwers w tym temacie musi się pojawić w naszej szesnastce.
To tyle z moich pomysłów. Co sądzicie? Kto wchodzi w projekt? 

@edit. Bardzo luźna konwencja jak na mixtape, byleby to było jakościowo słuchalne no i poziomem rapowym też tak w miarę. Bity legal/nielegal - wszystko jedno. Czy z góry koncept - do obgadania wszystko.

Macie jakieś swoje pomysły co do tego projektu? Da radę w ogóle?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Ja pierwszy mówiłem
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw
[Obrazek: wmg9lz.gif]
 Odpowiedz

No wiem, dlatego znalazłem ten wątek i podbiłem
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz

Może najpierw zbierzmy paru graczy którzy już siedzą na forumku jakiś czas i zróbmy ten possecut
Sieknę fita z Salvadorem a tytuł kawałka to [Zawartość dostępna od 50 postów], beng XD
 Odpowiedz

No właśnie niech tu się odezwą jakkolwiek Ci, którzy są wstępnie zainteresowani, bo forum ostatnio serio bangla ładnie

Odpowiedz

@Ruski XDDD
Zainteresowany projektem tylko u mnie ostatnio kiepsko z czasem na nagrania więc jakby co pisać pół roku wcześniej to się wyrobię XD
 Odpowiedz

Ale to bez spiny czasowej raczej, po prostu wyjdzie parę dobrych kawałków i trochę beki na pewno też będzie :)

Odpowiedz

No to trzeba zebrać chętnych ludzi i coś podziałać. No i jak weterani forum to proponuje ludzi, którzy mają więcej niż 100 postów i jakąś znośną jakość utworów :d Spora ilość ludzi by się nazbierała tylko trza zmobilizować chłopaków :D ew. kobiety hehe Anżela hehe
 Odpowiedz

Wiadomo ja się jaram i daje pełne wsparcie dla projektu.Proponuje kawałek taki żeby z 8 osób.na nim było i każdy swoją ósemkę położy, tytuł to np. "To ja"Każdy się rymem przedstawi w kawałku,osób można nawalić więcej.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u