HORRORY warte obejrzenie!
Teraz chorory to wszystkie na jeden ch#j robione som , przewidywalne bardzo :(
[Obrazek: 54479b0ef192.gif]
 Odpowiedz

srbski film :o tego raczej nikomu o zdrowych zmysłach bym nie poleciła. Typowa psychodeliczna rzeź: o kalająca dobre imie horroru. A zaraz załączę sobie Grave Encounters gwoli przypomnienia; )
 Odpowiedz

Cytat:srbski film :o tego raczej nikomu o zdrowych zmysłach bym nie poleciła. Typowa psychodeliczna rzeź: o kalająca dobre imie horroru. A zaraz załączę sobie Grave Encounters gwoli przypomnienia; )

Horrory zazwyczaj nie są dla ludzi o zdrowych zmysłach
 Odpowiedz

Cytat:tego raczej nikomu o zdrowych zmysłach bym nie poleciła

w sam raz dla mnie :@
 Odpowiedz

Dobre horrory mają być creepy. Takie po których boisz się spać conajmniej tydzień... Niestety jeszcze takowego nie spotkałam. Chociaż po obejrzeniu "Tunelu śmierci" (o nawiedzonym psychiatryku) mam mindfu#k do tej pory.
 Odpowiedz

horror to żyć za 1200 złotych
 Odpowiedz

Cytat:horror to żyć za 1200 złotych

polać

jako że jest już po 22 i gimby już śpią najebane pytam się, czy obejrzelibyście kiedyś film typu snuff albo mondo? :D bo pewnie nikt nie oglądał, bo gdzie, c'nie
 Odpowiedz

Zgadłeś, co to jest?
 Odpowiedz

nie dziękuję nie dla mnie :D
 Odpowiedz

filmy snuff to są filmy ostatniego tchnienia, czyli sceny śmierci, często inscenizowane, mondo movies to są sceny prawdziwych wydarzeń np. z kronik policyjnych, czy nawet przypadkowych nagrań skoczków z okna.

z tego drugiego gatunku najpopularniejszy jest chyba "faces of death"

ps. jak chcesz to poczytaj o tym więcej, ale ogólnie żeby nie było że zachęcam, to nie polecam
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u