HORRORY warte obejrzenie!
Paranormal Activity dość spoko tylko ta najnowszaa część leży podobno, nie wiem nie oglądałem
 Odpowiedz

"mama" zajebisty
 Odpowiedz

co prawda nie oglądam dużo horrorów i akurat jest to gatunek w którym jestem słaby, ALE w zeszłym roku byłem raz w kinie i był to Naznaczony: rozdział 2. Właśnie to polecam, jak i część pierwszą. W skrócie: jedynka lepsza od dwójki, dużo głośnej muzyki(podobają mi się te dźwiękowe efekty), oklepane/staroświeckie motywy(nie chodzi mi że to źle lecz jeżeli jesteście fanami horrorów z lat 70, 80 to przez całą drugą część będziecie mieli wrażenie że gdzieś było coś podobnego)
 Odpowiedz

Nowe horrory nie są już tak dobre, polecam wejść na filmwebową bazę filmów, ustawić gatunek horror i poprzeglądać
 Odpowiedz

Jak się lubi ciężkie rozkminy / nie wierzy się w oficjalny medialny syf, to świetną grą wyobraźni jest
Czwarty Stopień.
Czyli polecacie Obecność?
Od siebie dodałbym jeszcze właśnie Naznaczonego, a także kultowy już Blair Witch Project.
 Odpowiedz

@Smooke0 jak na moje ten film jest żenujący ale co kto lubi ziom :)

@Mimickxd ja się zawiodłem na Obecności. Myślałem, że to będzie coś lepszego. Ludzie napompowali bańkę z tym filmem jak z kadrą przed Euro i wiadomo jaki był efekt końcowy.

Ja Polecam Shelter (tylko 2010 a nie 2007 bo ten drugi to chyba jakiś o gejusach jest) i Sinister.
 Odpowiedz

Obecność - zdecydowanie mój faworyt.
 Odpowiedz

Zejście, dobry.
 Odpowiedz

Klasyka gatunku czyli wszystkie części "Obcego" takich już nie kręcą niestety:( zaraz sobie jeszcze poprzypominam i dorzucę więcej tytułów
 Odpowiedz

Nieproszeni Goście, Serbski Film, Martwe Zło
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u