Wywiad z ERDE REWOLTA - "BLORABE" dla Raposfera.pl
"BLORABE" - Bloki, rap, beton - to pierwszy legalny album Kamila Pastuszka o pseudonimie artystycznym ERDE REWOLTA, który ukaże się 25 października tego roku. Raposfera.pl objęła patronatem Erde, więc możecie się spodziewać jeszcze kilku newsów o tym artyście! Poniżej krótki wywiad, który przeprowadził Czaren:

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z rapem?
Z samą muzyką rap jakoś w podstawówce wtedy pierwszy raz usłyszałem. Z nawijaniem pierwsze teksty jakoś w liceum 2002/2003. Pierwszy uważam profesjonalnie nagrany kawałek 2008 i tak już zostało do nią dzisiejszego.

Kogo słuchałeś "za dzieciaka"?
LIROY lub skład WYP3 był podstawą, dodatkowo w dalszym okresie WNB i Peja

Kto według Ciebie zasługuje na miano lidera polskiej sceny?
Jest wielu dobrych graczy którzy od lat są pionierami rapu. Nie jestem jednomyślnie wskazać jednego ale gdybym miał już to zrobić
to wskazałbym Sokoła.

Kto jest najbardziej niedocenionym polskim raperem?
Jedno zdanie, jedna ksywa - WŁODI.

Słuchasz zagranicznego rapu? Jeśli tak, to podaj kilku przykładowych raperów.
Rakim, Big Pun, Mos Def, Nas, Kurupt, Masta Ace,Tech N9ne.

Kto Cię najbardziej inspiruje?
Może to oklepana odpowiedź, ale samo życie, doświadczenia które zdobywasz, uczucia których doświadczasz plus to co widzisz na co dzień idąc ulicą .

Czy było Ci dane porozmawia twarzą w twarz z jakimś topowym raperem? Jeśli tak, to powiedz o czym udało się Wam porozmawiać?
Nie pamiętam żeby było mi to dane heh . więc o niczym nie udało mi się porozmawiać .

Jaką polską wytwórnię byś wybrał?
Step Records albo Fonografikę

Jakie są Twoje zainteresowania?
Nie mam czasu na zainteresowania: Praca, dom, kobieta, rap

Powiedz nam jaki zawód byś wybrał, gdybyś nie mógł byc raperem?
Ogólnie bycie raperem nigdy nie było moim zawodem, może kiedyś Bóg da ,że będzie to mój zawód, jak na razie to hobby - czysta pasja i zajawka.
A propo, nie zastanawiałem się nigdy nad tym, co by było gdyby nie rap, pewnie nic.

Jaki według Ciebie jest najlepszy polski album?
Najwięcej razy przesłuchałem - WNB "Dowód odpowiedzialności" - dla mnie to ponadczasowy album.

U kogo chciałbyś być na feacie?
U Sokoła, Borixona, Felipe z ZIP Squadu.

Masz jakieś rady dla początkujących raperów?
Bądźcie sobą, idźcie własną drogą nie patrząc na innych.

Co planujesz w najbliższej przyszłości?
Uporządkować swoje życie, wyprostować zaległe sprawy i odpocząć

A więc ostatnie pytanie. Czy jesteś zadowolony z materiału, który obecnie zamierzasz wydać?
Płyta "BLORABE" jest albumem opisującym moje doświadczenia i uczucia na daną chwilę. Jestem zadowolony, choć mam pewien niedosyt, ale bardziej jest on spowodowany brakiem możliwości niż samym materiałem.

Dzięki wielkie za wywiad.
Dzięki!

Sprawdzajcie Fanpage:
https://www.facebook.com/E.R.D.EREWOLTA

Sprawdźcie udostępnione utwory:

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u