Wytwórnie na Mazowieckim
Witam. Orientuje się ktoś w labelach w woj. Mazowieckim? Nie pytam tu o labele po 50-100 lików, bo co to za label, gdzie ma mniej wszystkiego niż sam owy raper :D Chodzi mi o troszeczkę większe labele. Jak ktoś cokolwiek widział cokolwiek wie to czekam na informacje, pozdro! ;)
 Odpowiedz

Podpinam się. Nie mam po prostu gdzie nagrywać. Nawet amatorki w domu nie mam, bo wszystko spierdoliło mi się. Szukam czegokolwiek, nawet znajomka, do którego możnaby wbić i nagrać.
 Odpowiedz

(07.08.2016, 15:31)Morgan napisał(a): Podpinam się. Nie mam po prostu gdzie nagrywać. Nawet amatorki w domu nie mam, bo wszystko spierdoliło mi się. Szukam czegokolwiek, nawet znajomka, do którego możnaby wbić i nagrać.

Mam dokładnie ten sam problem, nie mam swojego majka ani tym bardziej miejsca pod nagrywki. Jestem otwarty na propozycje :D
 Odpowiedz

Ja teraz sprawdzam rocket record na Targówku. Dam znać pewnie w tym tyg co i jak
 Odpowiedz

i chuja dam znać bo nie moge sie z nimi zgadac a potrzebuje nagrać "rap w polsce" najlepiej w weekend. nie ma ktoś gdzieś możliwości ?
 Odpowiedz

gdyż zamierzam wygrać :P
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u