Ks. Jakub Bartczak wywiad x Preorder.pl
25 września na placu Katedralnym w Opolu odbył się charytatywny koncert ks. Jakuba Bartczaka autora płyty "Powołanie", znanego również z oldskulowej wrocławskiej ekipy WN Drutz. Podczas kilkunastominutowej rozmowy ksiądz szczerze, jak na spowiedzi, opowiedział o życiu duchownego hiphopowca. Jak wiele wspólnego mają modlitwa i słuchanie rapu? Dlaczego hiphopowe crew Pana Jezusa ciągle rośnie? Czy dobro w ludziach zwycięży batelkę ze złem? Skąd biorą się hejterzy? Jak walczyć z negatywnymi emocjami? I co jest grane na parafii?

W oczekiwaniu na nową płytę Ks. Jakuba Bartczaka prezentujemy video z naszej rozmowy. Miłego oglądania. Bóg z Wami!

Odpowiedz

Nieźle, takich ludzi powinno być więcej, z jednej strony ksiądz a z drugiej mega pozytywny człowiek słuchahjącej dobrej muzyki i chcący dotrzeć do ludzi.
 Odpowiedz

Nie jestem za kościołem i wszystkim co z tym związane. Ale człowiek zasługuje na szacunek za to ze się stara i cokolwiek robi +
 Odpowiedz

'z jednej strony ksiądz a z drugiej mega pozytywny człowiek' - da fak?
 Odpowiedz

W innym wywiadzie wypowiadał się 'no tu na mojej parafii', co dosyć śmiesznie zabrzmiało. Ogółem styl wypowiedzi przystępny dla obu grup, które reprezentuje.
 Odpowiedz

Ksiądz na propsie :D
 Odpowiedz

Pamiętam jak rapował na Jasnych Błoniach podczas Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku !
Mega osobowość !
[Obrazek: qY822r.gif]
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u