Przywitaj się i przedstaw!
Warto też nie poszerzać przestrzeni między ostatnią literą, a znakiem interpunkcyjnym, ale generalnie witamy. Czuj się jak u siebie, i wypowiadaj się obszernie mordo!
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw
 Odpowiedz

Elo!
Imię: Piotrek
Wychowany: W Włocławku (pochodzenie)
Zainteresowania: Basket - pograć i popatrzeć, dobrego rapu wysłuchać - nie tandety o chlaniu, ćpaniu i no sorry "zaliczaniu" xd.
Dlaczego tu: a tak jakoś w przeglądarce wygooglowałem - zresztą widać godzinę wpisu przyznam dość nie poważna ;)
Po co: Właściwie to jestem w Toruniu 5 rok. Wskażcie mi proszę miejsce w tym mieście gdzie spotkać można pasjonatów naszego ukochanego gatunku. Może jakieś puby? Gdzie jest miejsce dla nas w Toruniu? Gdzie zapodają lubiani przez nas wykonawcy?
Na co dzień: chata praca, praca chata, w między czasie studia byle jak turlane itd. W weekendy gram w kosza - także jak masz chęć i potrafisz co nieco pograć to  dawaj śmiało znać. Ciągle rekrutujemy ludzi co coś potrafią - sorry za określenie ;)
 Odpowiedz

Siemano, Trójmiasto pozdrawia :D myślę że moje imię, podobnie jak i ksywa na tym forum jest równie ważne jak i mój numer buta :p jestem tu w celu odnajdywania jakichś fajnych rzeczy, a może i wrzucę też coś swojego ;)
 Odpowiedz

Imię: Paweł
 Od kilku lat słucham rapu,szczególnie jaram się braggą,mocnymi linijkami,grami słownymi itd. oraz bardziej  refleksyjnym rzeczami.Od dość krótkiego czasu sam staram się coś pisać i zamierzam dzielić się z wami tym co uda mi się nastrugać. Być może kiedyś wezmę się za nagrywanie. Pozdro:D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u