Przywitaj się i przedstaw!
Jako, że jestem założycielem tego wątku, zacznę oczywiście ja:
Imię: Łukasz
Co mnie tu przyciągnęło: Sam sobie stworzyłem miejsce do siedzenia, niczym stolarz krzesło. :D
Zainteresowania: Komputery, konkretnie to: webdesign i webmastering, no i oczywiście rap rap rap! Polski rap!
Czego słucham: A no polskiego rapu. ;) "Z rapem wyrosłem, lecz z rapu nie wyrosnę" - jak nawinął Peja.

Możecie wzbogacić ten mój skromny szablonik, lub pisać w ogóle nieszablonowo. ;)
Pozdrawiam!
 Odpowiedz

Oprócz przedstawienia się mamy się też przywitać. Także siema! :)
A teraz skorzystam z szabloniku Łukasza i się przedstawię.
Imię: Małgorzata (Tak, to moje pełne imię, ale brzmi zbyt poważnie. Wolę Małgosia, Gosia, Gocha)
Co mnie tu przyciągnęło: Raczej nie co a kto... MazuLuka. Zaproponował mi funkcję moderatora. Albo sama się zaoferowałam. Hmm... raczej połączenie obu tych opcji. :P
Zainteresowania: I tu nie wiem co napisać, bo moje zainteresowania są tak różnorodne jak i ludzie, którzy mnie otaczają. Ale najważniejsze to chyba gry planszowe. Dobra, może niekoniecznie planszowe, karciane też mogą być. I wszelkie inne. Najważniejsze, że nie przy użyciu komputera a w towarzystwie ludzi, co tworzy niesamowitą atmosferę i zabawę.
Czego słucham: Przede wszystkim właśnie rapu z podziemia. :D
 Odpowiedz

Imię: Patryk
Co mnie tu przyciągnęło: MazuLuka mnie zaprosił na forum, znam go już od dawna, więc wbiłem :D
Zainteresowania: zajmuję się kodowaniem html/css, grafiką(działam w photoshop cs3), interesuję się muzyką, czasem tworzę własną muzykę w programie FL Studio, ponadto interesuję się mototyzacją i kobietami :D
Czego słucham: wszystko zależy od nastroju, często słucham dubstepu, trance, dance, techno :D
czasem posłucham sobie trochę rapu :D
 Odpowiedz

Cześć, nie będę się przedstawiał tym schematem tylko z góry w paru słowach o mnie.
Paweł, Kielce, interesuję się komputerami, jakąś tam grafiką komputerową, gram w piłkę! Lubię grać w kosza. Mimo, że to forum raperskie polskie, to ja słucham muzyki, nie gatunków. Tak więc co wpadnie w ucho. Staram się coś tam tworzyć muzycznie (nie tylko rap).
No i to w sumie tyle. =D
 Odpowiedz

Ano siemano!

Imię: Czarek.
Co mnie tu przyciągnęło: No, ekhem, MazuLuka. :D
Zainteresowania: Wiadomo, że polski rap. Oprócz tego, to piłka kopana. Jestem kibolem Pogoni Szczecin od najmłodszych lat, to co mnie nakręca to "Wyjazdy, melanże, dziwki!". ;) Zagranicznie, to FC Barcelona, również od małego.
Czego słucham: Wszystkiego po trochu. ;)
 Odpowiedz

Siema;D

Imię: Adrian
Co mnie tu przyciągnęło: noo w sumie nic hah;d
Zainteresowania: RAP of kors , a tak poza tym, spotkania ze znajomymi, piłka nożna, motoryzacja, elektronika
Czego słucham: Wszyskiego ;)
 Odpowiedz

Jeszcze ja!
Imię: Mateusz
Co mnie tu przyciągnęło: Zielony kolor na forum
Zainteresowania: Komputery, webmastering,
Czego słucham: Oczywiście w większości Polskiego rapu.
 Odpowiedz

Witam panie i panowie. :D

Imię: Rafał

Skąd: Niewielkie miasto o nazwie Końskie, niedaleko Kielc.

Co mnie tu przyciągnęło: Chęć pogadania o polskim rapie i temat naszego administratora na jakimś forum o tematyce webdesign-owej. :)

Zainteresowania: Muzyka (słuchanie i tworzenie) i ogólnie dźwięk. :D Poza tym to troszkę komputery, motoryzacja i wszystkiego po trochu.

Czego słucham: Kiedyś tylko amerykańskiego rapu, ale teraz tylko polskiego, a dokładniej: O.S.T.R., AbradAb, Fisz, Paktofonika, Noon... Poza rapem: jazz, soul, funk. Sporadycznie, ale lubię szukać sampli. :)

Pozdrawiam! :D
 Odpowiedz

Bry. Jestem Arek z Nowej Soli.
Nie ma w sumie co się rozpisywać...
Coś tam piszę, coś tam nagrywam, ale za kiepsko żeby coś wrzucić. ;] (na razie)
Zainteresowania to ogólnie Muzyka... lub byle jaki dźwięk, któremu warto poświęcić czas.
pozdro Ci.
 Odpowiedz

Imię: Kamil Jakub

Co mnie tu przyciągnęło: Znajomi i to że strona jest o Rapie.

Zainteresowania: Muzyka Rap , Klubowa i odprężająca...

Czego słucham: Z HH słucham głównie Polskich wykonań wszystkich jakich napotkam.
Z klubowych klimatów Generalnie House , Trance , Dance...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u