seriale
jako że jest południe, nuda, wszyscy w pracy/szkole(no chyba że już wakacje są) to zakładam fajny temat, bo pewnie nie jeden z was ogląda jakieś dobre seriale.

TAKŻE ZAPRASZAM DO DYSKUSJI KTÓRĄ SAM ZACZNĘ:

ostatni odcinek 4 sezonu gry o tron ssie(zwłaszcza jeżeli wiedziałeś co się stanie na samym końcu)

ps. proponuję żeby spoilerujących użytkowników karać banami

ps2. można kręcić beke
 Odpowiedz

od dawna przymierzam się do obejrzenia tego serialu. Warto poświęcić mu czas?
 Odpowiedz

Miałem tak samo i nie żałuje ani sekundy poświęconej na ten serial, chociaż książki lepiej wchodzą :D

@edit
Spoiler = BAN

Jeszcze Spartakusa oglądałem, Californication, Walking Dead, Sex w wielkim mieście (najlepsza taktyka to poznać wroga :D), True Blood :v
[Obrazek: 54479b0ef192.gif]
 Odpowiedz

czysta krew tyle razy zaczęta nigdy nie skończona :v dopiszmy jeszcze do listy 'Pamiętniki wampirów'
 Odpowiedz

tego nie mogę oglądać xd
[Obrazek: 54479b0ef192.gif]
 Odpowiedz

ja to wczoraj wróciłem do dawnych lat, mianowicie do Skins'ów pierwszej generacji. Poza tym to na bieżąco z Grą o tron, The walkin'dead, Pamiętniki wampirów (wina kobiety, że się w to wciągnąłem). Chyba tyle.
'Friends' o wdzięcznej polskiej nazwie 'Przyjaciele' jest IMO BARDZO GODNE polecenia, ale tylko i wyłącznie w oryginalnym języku, także znajomość ang na stopniu wyższym wymagana. W polskim dabingu ten serial ssie jajca.
 Odpowiedz

ze starszych wspominam miło 'Czarodziejki' (Charmed), 'Wojownicza księżniczka Xena' i anime 'Czarodziejka z księżyca' w tym ostatnim zwłaszcza genialne miny :D
 Odpowiedz

13 posterunek, Miodowe lata, Świat według Kiepskich i chuuuuuj... :P
 Odpowiedz

Dziś w moje łapki wpadł serial "Salem" właśnie poszukuje drugiego odcinka :)
 Odpowiedz

Ja polecam to co kolega z jointowego studia :) a mianowicie The Wire oraz Breaking Bad. Kocury przeokrutne. + Miasteczko Twin Peaks, Californication. Teraz nic nie lookam ale z chęcią bym ogarnął jakiś rozkminowy/sensacyjny/thrillerowaty serial. Poleci ktoś coś?
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u