AdiSuN - Cyfrowa lustrzanka
Do odsłuchu udostępniony został kolejny utwór z mojego solowego albumu pod tytułem "Ludzie lubią". Poniższy kawałek jest numerem otwierającym cały album. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia! 

Odpowiedz

Najlepsze jak do tej pory. Bit 10/10 i zajebiście się wpasowałeś swoją nawijką do podkładu. Sztos i tyle. Powodzonka 5!
 Odpowiedz

Wielkie dzięki za dobre słowo, cieszę się, że siedzi. Piona!
 Odpowiedz

Ciekawie bawisz się wokalem. Props! Czekam na wiecej...
 Odpowiedz

Lirycznie fajnie ale strasznie ci głos drży, wydaje mi się że zrobiłeś to specjalnie bo chciałeś nadać temu numerowi jakiś większy ładunek emocjonalny, ale brzmi to źle, na końcu lecisz płynnie i jest o wiele lepiej, ogólnie numer całkiem fajny, ciekawy temat
 Odpowiedz

Płynie to sobie, ale nadal w pewnych momentach te przeciągnięcia słów mi nie siedzą, "elemeeenty" , choć jest tego znacznie mniej niż wcześniej. 5 !
 Odpowiedz

Dla mnie wciąż nadmiar ekspresji jest. Jest lepiej, ale jest takie przeładowanie energii :D Ja tego drżenia głosu nie słyszę, a na pewno nie doskwiera mi to przy odsłuchu. Flow jest fajne, ale właśnie jak naciskasz tą energią w każdym wersie to robi się to monotonne. Co nie oznacza, że numer jest zły. Jest całkiem spoko. 5
 Odpowiedz

Nadmiar ekspersji to fakt. Jednak momentami fajnie to komponuje się z bitem.
Od strony technicznej to może dałbym jakiś większy reverb, stworzył lepszy klimat utworu bo tegto tutaj mi brakuje. Nie wiem jak wam, ale mogłoby to być lepsze
 Odpowiedz

Spoko!
 Odpowiedz

Mam takie pytanie, kim się inspirujesz?
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u