Ruski - Lovely (prod. Ghxst)

Zapraszam szanownych ziomków z Raposferki do odsłuchu nowego kawałka spod mojej ręki. 
Miksem zajął się niezawodny Morgan
 Odpowiedz

Propsy za mix bo coraz lepsze, Morgan ciągły progres ten efekt na wokalu idealnie wpasowany. tematyka zawsze na czasie, przedstawiłeś to w świeży sposób tylko brakuje mi wykończenia numeru jakby alfabet na k się kończył

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

@Order

"From Russia with Love" będzie idealnym dokończeniem tematu.
Więcej info wkrótce
 Odpowiedz

No te podbitki to serio robią robotę. Przyjemny numer. Wczoraj u dziewczyny słuchałem ten numer co się do jakiegoś ziomka dograłeś Oleś chyba to chujnie tam trochę dałeś jak dla mnie, a tutaj leci to jak trzeba. Przyjemnie się słucha. Propsy również dla Morgana za mix. Reverb miał być taki? bo na moich słuchaweczkach wydaję się odrobinę za mocny. Piona
 Odpowiedz

ja tylko zbieram serduszka pod numerami na yt, u każdego kurwa co się liczy w rapgrze na tym forumku
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

Zajebisty jest ten efekt w bicie jakby demon z ringu jodłował przez chwilę :) nawijka prefekt. Miks również elegancja.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Zazdroszcze mixu. Kawałek sztosiwo, szanuje mocno. Płyniesz sobie elegancko i wersy też bardzo spoko. 5!
 Odpowiedz

Ciesze się, że miks się Wam podoba :D Ruski wiadomo, że kot, może tylko te „rrrozstania” mi lekko przeszkadzały przy drugim refrenie, bo te „r” takie agresywne było, a refren miękki i luźny

@Sally muszę przyznać, że różnie mam z tym reverbem, zależy mocno od odsłuchu jego słyszalność, a chciałem jednak, żeby tak fajnie płynęło to
 Odpowiedz

Świetny numer :) a podbitki to magia :) propsuję mocno
 Odpowiedz

Bardzo ładnie poleciałeś
Pozdro Ruski i więcej takich luznych tracków ,piona !
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u