Pocisk - Bezkompromisowo
#1


 Odpowiedz

#2
Elegancko!
 Odpowiedz

#3
Stary zrobiłeś 10 kroków do przodu jeżeli chodzi o technikę. Dobrze, dobrze. Niech inni się wypowiedzą, bo ja się nie znam.
 Odpowiedz

#4
Technika bardzo spoko. Może trochę tematyka kawałka mi nie odpowiada bo osobiście nie lubię braga (za duży przesyt jest obecnie).
 Odpowiedz

#5
Lecisz jak pocisk :) fajny kawałek, Tyga type beat robi robote , kombinuj trochę z flow ,bo momentami nawijasz monotonnie, ale jest progres mordo ! :)
 Odpowiedz

#6
Dobry numer - Trochę irytuje ten tag od producenta, no ale wiadomo jak jest ;) Propsuję za skill
 Odpowiedz

#7
Dzięki za sprawdzenie i wypowiedź 5!
 Odpowiedz

#8
Za dużo sylab w wersach, nie mieścisz się na początku i w niektórych momentach potem w pętlę, musiałbyś to lecieć na podwójnym tempie, tekstowo całkiem spoko, całość trochę monotonna, zmiana flow by pomogła
 Odpowiedz

#9
Wokal trochę za cicho, czasami strasznie zlewa się z bitem przez co nie wiem nawet czy to wina miksu czy dykcji. Po za tym nawet nawet.
 Odpowiedz

#10
Stylówka trochę Peja, trochę cicho wokal miejscami. No i wada wymowy, mi to nie przeszkadza, ale wielu powie że chujnia tylko za to ;d Numer taki o zwykły nic specjalnego, drugi raz nie włącze, ale sprawdzam, co dajesz i faktycznie mały progres jest. Czyli reasumując jest ok, ale wiem że będzie lepiej, jest potencjał to na bank. elo
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u