Pocisk - Bezkompromisowo

Odpowiedz

Elegancko!
 Odpowiedz

Stary zrobiłeś 10 kroków do przodu jeżeli chodzi o technikę. Dobrze, dobrze. Niech inni się wypowiedzą, bo ja się nie znam.
 Odpowiedz

Technika bardzo spoko. Może trochę tematyka kawałka mi nie odpowiada bo osobiście nie lubię braga (za duży przesyt jest obecnie).
 Odpowiedz

Lecisz jak pocisk :) fajny kawałek, Tyga type beat robi robote , kombinuj trochę z flow ,bo momentami nawijasz monotonnie, ale jest progres mordo ! :)
 Odpowiedz

Dobry numer - Trochę irytuje ten tag od producenta, no ale wiadomo jak jest ;) Propsuję za skill
 Odpowiedz

Dzięki za sprawdzenie i wypowiedź 5!
 Odpowiedz

Za dużo sylab w wersach, nie mieścisz się na początku i w niektórych momentach potem w pętlę, musiałbyś to lecieć na podwójnym tempie, tekstowo całkiem spoko, całość trochę monotonna, zmiana flow by pomogła
 Odpowiedz

Wokal trochę za cicho, czasami strasznie zlewa się z bitem przez co nie wiem nawet czy to wina miksu czy dykcji. Po za tym nawet nawet.
 Odpowiedz

Stylówka trochę Peja, trochę cicho wokal miejscami. No i wada wymowy, mi to nie przeszkadza, ale wielu powie że chujnia tylko za to ;d Numer taki o zwykły nic specjalnego, drugi raz nie włącze, ale sprawdzam, co dajesz i faktycznie mały progres jest. Czyli reasumując jest ok, ale wiem że będzie lepiej, jest potencjał to na bank. elo
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u