KULAQ-Słyszę cię
Muzyka 
Witam was bardzo serdecznie chciałem uzyskać od was pewnych rad, ja dopiero zaczynam i jest to kawałek tak napisany od tak nie skupiałem sie przy nim za bardzo. Nagrywam sobie od tak 4fun nawet nie dla wyświetleń bo kocham ten rodzaj muzyki pewnie jak każdy z nas :D Nagrywam w domku mikrofon to novox a montowałem wszystko w Adobe Audition :D Napiszcie co sądzicie pewnie będzie dużo negatywnych ale jak mówię jest to pierwszy napisany w życiu jakiś kawałek XD Pozdrawiam :D 

Link: https://www.youtube.com/watch?v=vLPAqPJEF4g
 Odpowiedz

kurwa chłopie, napierdalasz co dzień jakaś chujnię, dostajesz info o rymach (i to nie bezpośrednio, tylko ludzie ci linkują jakieś obce strony), komenty z beki, i że chujnia, i znów na drugi dzień coś wpierdalasz.
weź to do szuflady, bo tylko kurwa kilobajty internetu ludziom ze smartfonów zapierdalasz, i później muszą przez takich jak ty płacić dodatkowy hajs za nowy pakiet.
schowaj się z tym do szuflady, napierdalaj to do siebie, skup się kurwa na tym, nie pisz jeden dzień, tylko rozkminiaj se metafory dniami całymi i ubieraj to w ciekawe słowa, i jak poczujesz że cię odbyt pali, bo napisałeś taki zajebisty tekst, to wtedy się podziel na forum, a z gównem takim to spierdalać możesz.
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

Jeżeli chcesz aby coś dobrze brzmiało to włóż w to jakiś wysiłek. Wszystko z czasem zacznie ci coraz lepiej wychodzić tylko popracuj nad tym. Powodzenia
 Odpowiedz

Słychać, że to początki, ale na pewno mogło być gorzej. Osobiście nie podoba mi się podejście w stylu "kawałek tak napisany od tak nie skupiałem sie przy nim za bardzo", bo jednak szanuję, gdy ktoś robiąc coś, stara się to robić jak najlepiej. Pracuj dalej i powodzenia ;)
 Odpowiedz

(03.11.2018, 20:28)Kingpin napisał(a): weź to do szuflady, bo tylko kurwa kilobajty internetu ludziom ze smartfonów zapierdalasz, i później muszą przez takich jak ty płacić dodatkowy hajs za nowy pakiet.

xDD to jest tak dobry pancz że nawet nie sprawdze linka
 Odpowiedz

Słychać że pierwszy tekst, w zasadzie wszystko jest do poprawy, nie bierz do takich numerów bitów z gotowymi refrenami bo tą różnicę między wokalistą na refrenie a Tobą słychać jeszcze bardziej, nagraj sobie jakieś prosty kawałek i zacznij od podstaw, ja też tak zaczynałem wiec się nie poddawaj, pozdro!
 Odpowiedz

Nigdy nie tłumacz się, że tekst napisany od tak bez przyłożenia, możesz nie mieć umiejętności z racji , że zaczynasz, je nabędziesz w miarę treningu, ale napewno nie jeżeli piszesz wogle się nie przykładając. Ćwicz i jeszcze raz ćwicz.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u