KULAQ-Słyszę cię
#1
Muzyka 
Witam was bardzo serdecznie chciałem uzyskać od was pewnych rad, ja dopiero zaczynam i jest to kawałek tak napisany od tak nie skupiałem sie przy nim za bardzo. Nagrywam sobie od tak 4fun nawet nie dla wyświetleń bo kocham ten rodzaj muzyki pewnie jak każdy z nas :D Nagrywam w domku mikrofon to novox a montowałem wszystko w Adobe Audition :D Napiszcie co sądzicie pewnie będzie dużo negatywnych ale jak mówię jest to pierwszy napisany w życiu jakiś kawałek XD Pozdrawiam :D 


Link: https://www.youtube.com/watch?v=vLPAqPJEF4g
 Odpowiedz

#2
kurwa chłopie, napierdalasz co dzień jakaś chujnię, dostajesz info o rymach (i to nie bezpośrednio, tylko ludzie ci linkują jakieś obce strony), komenty z beki, i że chujnia, i znów na drugi dzień coś wpierdalasz.
weź to do szuflady, bo tylko kurwa kilobajty internetu ludziom ze smartfonów zapierdalasz, i później muszą przez takich jak ty płacić dodatkowy hajs za nowy pakiet.
schowaj się z tym do szuflady, napierdalaj to do siebie, skup się kurwa na tym, nie pisz jeden dzień, tylko rozkminiaj se metafory dniami całymi i ubieraj to w ciekawe słowa, i jak poczujesz że cię odbyt pali, bo napisałeś taki zajebisty tekst, to wtedy się podziel na forum, a z gównem takim to spierdalać możesz.
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

#3
Jeżeli chcesz aby coś dobrze brzmiało to włóż w to jakiś wysiłek. Wszystko z czasem zacznie ci coraz lepiej wychodzić tylko popracuj nad tym. Powodzenia
 Odpowiedz

#4
Słychać, że to początki, ale na pewno mogło być gorzej. Osobiście nie podoba mi się podejście w stylu "kawałek tak napisany od tak nie skupiałem sie przy nim za bardzo", bo jednak szanuję, gdy ktoś robiąc coś, stara się to robić jak najlepiej. Pracuj dalej i powodzenia ;)
 Odpowiedz

#5
Nie jestem jakimś masterem, ale po prostu mi się to nie podoba
 Odpowiedz

#6
Głośniej wokal i wyraźniej, mogło być 2x lepiej gdybyś przy tym 2x więcej posiadział.
 Odpowiedz

#7
Łapa w górę
 Odpowiedz

#8
Trenuj dalej, bo na razie to jest naprawdę niski poziom. Ale nie poddawaj się. Każdy najlepszy MC kiedyś tak brzmiał.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u