Emikae - Dziady ( official video)
(03.11.2018, 13:55)order napisał(a): Jest forma jest, taki nastrojowy kawałek. Kamere macie inną?

Nie, cały czas Cannon 550d. A czemu?

(03.11.2018, 14:06)Buk napisał(a): Mi się podoba. Flow niezłe, tekst spoko, mix też niczego sobie. Definitywnie wrzucam na playlistę i będę słuchał. 5!

Wypasik. Niech hula. Dzięki

(03.11.2018, 17:08)Tomson napisał(a): Chciałbym na pewno Cię pochwalić za tekst. Pamiętam, że we wcześniejszym numerze "33 i 1/3" bodajże też wspominałeś o ziomkach, którzy odeszli.. wielka strata. Typowa dobra oldschool szkoła. Będę czekał na więcej życiówek w Twoim wykonaniu, bo są ciekawe. Pozdrawiam.

Nie potrafię rzygać realtalkami typowymi bo jakoś też nie jestem introwertykiem jakimś szczególnym, ale czasem zdarza się jakaś większa zaduma, więc prwnie jeszcze coś wleci. Dzięki

(03.11.2018, 19:14)KULAQ napisał(a): Dobry kawałek dla mnie spoko wpada w uszka :D

Cieszy mnie to

(03.11.2018, 19:15)Killer napisał(a): Ale poleciales stary props. Ciary na ciele i jeszcze ten bit. Sztosiwo i kibicuje.

Bonny Larmes to ten bitmejker co Kuba Knap zrobił z nim całą płytkę "bejłiwymyszyn". Też się jaram biciwkiem.

(03.11.2018, 23:47)tengracz123 napisał(a): Jak wspomniałem w komentarzu na youtubie bardzo dobry tekst, flow też jest okej. Numer jak całość mi się podoba.

Dzięki piękne i dzięki za wsparcie na fejsie hehehe

(04.11.2018, 01:31)AdiSuN napisał(a): Mega poskładane wersy w ogólee, tutaj zwróciłbym uwagę na tekst kurcze, bo jest na bardzo wysokim poziomie! Dobre porównania, kilka wersów takich plastycznych, tak bym to ujął, dobrze to siedzi w bicie. Bardzo szanuję tematykę i sposób jej ugryzienia. Projekt na pewno sprawdzę bo jestem po prostu ciekawy z numeru na numer. Niezależnie pod jaki bit nawijasz czuć u Ciebie fajny luz i pewność na wokalu, wiesz co chcesz nawinąć, Ty kontrolujesz bit, a nie na odwrót. Płynność i przejrzystość jest w takich numerach kluczowa, a tutaj ją słychać. Czekam na kolejne, po prostu. Pozdrawiam! :>

Dzięki za poświęcony czas i jaram się, że aż tak siadło. Pozdrawiam. 

(04.11.2018, 01:33)KRN napisał(a): dzisiaj chodziłem po mieście z zapętlonym tym numerem na telefonie. To tyle jeśli chodzi o ocenę :P Jaram się. każdy aspekt jest na wysokim poziomie. 5

Niech służy. Cieszy bardzo.

(04.11.2018, 12:39)ljk napisał(a): Tak jak pisałem na YT - props dożywotni i podwójny za filiżankę z podwójnymi ściankami :D 

Akurat w kawach pracuję, więc zapraszam kiedyś na filiżankę czegoś zajebistego :D

Pozdro!

Jeśli jakaś palarnia kawki, to skuszę się na lokowanie produktu w klipie za paczuszkę jakiejś fajnej single origin ;) dzięki za propsy i powiedz gdzie, to może kiedyś po drodze skorzystam. :)
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Tekstowo sztos. Flow kwestia gustu w sensie nie sądzę, że jest słabe, niemniej jednak te przyśpieszenia mi średnio siadają.
Klipik taki prosty, ale fajna jakość i się miło ogląda. Za całość props. Pozdro!
 Odpowiedz

"Chcieli zniszczyć Radom a to Radom niszczy"

Za każdym razem kiedy widzę powiadomienie o nowym tracku od Ciebie to wiem, że to będą bardzo przyjemnie spędzone minuty.
Styl i brzmienie które kocham. ŚWIETNA LIRYKA (gry słowne, porównania, storytelling) z coraz ciekawszym, nieprzewidywalnym flow.
Kozacka opcja z klipami, jedne z najbardziej klimatycznych jakie widziałem w podziemiu (już na "Monochemikalia" były bardzo fajne klipy).

10/10
Czekam na legal!! (labele proszę się obudzić)

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Liczba wyświetleń nie proporcjonalna do formy ;-(
Życzę powodzenia!!! I tak 3maj ;-)
 Odpowiedz

Buja, najbardziej podoba mi się tutaj bit. Nie wiem co to za instrument, co to jest ale te "pikanie" w tle zapada w pamięć.

Pozdrówki!
 Odpowiedz

Fajny klimat, pozdro!
 Odpowiedz

Na raposferze jest wiele dobrych twórców ale ten kawałek aż się wybija profesjonalizmem. Masz potencjał duży.
 Odpowiedz

Zajebisty numer, nie można się do niczego przyczepić, bit mi jedynie do końca nie siada ale to tylko moje gusta, wpasowuje się w klimat nawijki więc kozak, pozdro!
 Odpowiedz

Standardowy props ;)
 Odpowiedz

Od dnia premiery katowane przeze mnie i tyle w temacie, kawał soczystego stylu. Bit miazga, nawijka, flow, wszystko tutaj gra tak jak grać powinno, minusów brak .
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u