Emikae - Dziady ( official video)
No i wleciał drugi singiel z płyty U.R.B.E.X. bardziej realtalkowe mniej zabawy na flole, ale technicznie i zabiegowo chyba nadal spoko
 Dajcie znać co myślicie. Piona.

U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Jest forma jest, taki nastrojowy kawałek. Kamere macie inną?

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Mi się podoba. Flow niezłe, tekst spoko, mix też niczego sobie. Definitywnie wrzucam na playlistę i będę słuchał. 5!
 Odpowiedz

Chciałbym na pewno Cię pochwalić za tekst. Pamiętam, że we wcześniejszym numerze "33 i 1/3" bodajże też wspominałeś o ziomkach, którzy odeszli.. wielka strata. Typowa dobra oldschool szkoła. Będę czekał na więcej życiówek w Twoim wykonaniu, bo są ciekawe. Pozdrawiam.
 Odpowiedz

Dobry kawałek dla mnie spoko wpada w uszka :D
 Odpowiedz

Ale poleciales stary props. Ciary na ciele i jeszcze ten bit. Sztosiwo i kibicuje.
 Odpowiedz

Jak wspomniałem w komentarzu na youtubie bardzo dobry tekst, flow też jest okej. Numer jak całość mi się podoba.
 Odpowiedz

Mega poskładane wersy w ogólee, tutaj zwróciłbym uwagę na tekst kurcze, bo jest na bardzo wysokim poziomie! Dobre porównania, kilka wersów takich plastycznych, tak bym to ujął, dobrze to siedzi w bicie. Bardzo szanuję tematykę i sposób jej ugryzienia. Projekt na pewno sprawdzę bo jestem po prostu ciekawy z numeru na numer. Niezależnie pod jaki bit nawijasz czuć u Ciebie fajny luz i pewność na wokalu, wiesz co chcesz nawinąć, Ty kontrolujesz bit, a nie na odwrót. Płynność i przejrzystość jest w takich numerach kluczowa, a tutaj ją słychać. Czekam na kolejne, po prostu. Pozdrawiam! :>
 Odpowiedz

dzisiaj chodziłem po mieście z zapętlonym tym numerem na telefonie. To tyle jeśli chodzi o ocenę :P Jaram się. każdy aspekt jest na wysokim poziomie. 5
 Odpowiedz

Tak jak pisałem na YT - props dożywotni i podwójny za filiżankę z podwójnymi ściankami :D 

Akurat w kawach pracuję, więc zapraszam kiedyś na filiżankę czegoś zajebistego :D

Pozdro!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u