Odr- Brne...
ciekawie to brzmi, alternatywnie i fajnie że nie na bicie z jutuba.
 Odpowiedz

order ty masz w sobie sporą dozę oryginalności
to jest często ciężkie do uniesienia dla norMIKów mojego pokroju, dlatego rzadko ode mnie jakiś feedback, ale przyznać ci trzeba to, że jesteś jedyny w swoim rodzaju.
niektóre zwrotki są lepsze, niektóre to sztosy, i przebijają się fajnie na tle innych (dobrych zwrotek), jak na NCPZ#2, ale dla mnie w większości to jest mocno męczące.
kwestią też mogą być podkłady, bo są tak samo nietypowe jak twoja projekcja na wersach

szlifuj się, na pewno nie odbijaj z powodu komentarzy podobnych do mojego, szlifuj, bo za tą popierdoloną formą i stylówką idzie sukces i ciekawość, bo co byś nie wrzucał, czy to po odsłuchu jest zajebiste, czy chujowe dla moich uszu, zawsze klikam link i słucham, bo jestem ciekawy, co tym razem żeś odpierdolił
elo
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

miło czytać takie rzeczy thx.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Hmm... Psychodela na plus, wokal za cicho. Te delay'e pojedynczych słów ciekawie brzmią. Szukasz swojego stylu i myślę, że w końcu go znajdziesz. 5 !
 Odpowiedz

Spoko takie inne :D
 Odpowiedz

Jak ten bit wykręca mi mózg XD Dobrze że ostrzegłeś że ciężki kawałek a co do kawałka to taki se. Tekst ciekawy ale ten bit to dla mnie za ciężki zdecydowanie. Powodzonka.
 Odpowiedz

Co do szukania własnego stylu to nie chciałbym się zaszufladkować co jest trudne,wydaje mi się że odnajduje się w skrajnościach właśnie.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Tak trzymaj!
 Odpowiedz

Ochujałem jak odpaliłem :D to jest takie dziwne ,a za razem tak zajebiste, że nie wiem co sensownego napisać :D Idziesz w dobrą strone mordo, pasuje ci taki pojebany styl :) props
 Odpowiedz

Nie mój klimat, ale nie przeszkadza mi jakoś specjalnie ten efekt.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u