AdiSuN - Autokorekta
Kolejny utwór oddaję do Waszej powiedzmy dyspozycji. Chyba taki najbardziej powiedzmy luźny w formie i treści na tym albumie. Mimo wszystko warto przesłuchać myślę. Można powiedzieć prześmiewcza czasami stylówka w tym numerze, taka nad wyraz, ale taki był zamysł, trochę zabawa wokalem i tak daleej, klasycznie, komuś może siąść, komuś oczywiście nie, ze względu na tą moją stylówkę, normalne. Zatem miłego odsłuchu po prostu! :D

Odpowiedz

Masz wokal zdecydowanie głośniej niż ten Hook co rodzi lekki dysonans, tekstowo jest spoko, szlifuje flow i panowanie nad wokalem żeby brzmiał pewniej na bicie
 Odpowiedz

jak dla mnie trochę, dykcja do poprawy i wypadasz lekko z bitu. Refren lepszy, zwrotki odstają sporo. Jeszcze brakuje trochę skilla, ale z czasem bedzie pewnie lepiej. dla mnie jeszcze nie to. ale w dobrą stronę to może i idzie. sprawdzę za miesiąc czy progres jest. pozdro.
 Odpowiedz

Spoczko nutka Autokorekta :D
 Odpowiedz

Nie wiem czemu mi to jakoś nie siada ten kawałek. Niby nie jest słabo. Ale Twoja nawijka jakoś mnie odrzuca, te akcentowanie takie dziwne. Flow jest w sensie nie wypadasz, tekstowo jest spoczko.
Pozdro
 Odpowiedz

Fajne!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u