ŁJK - Pływam
Siemano!

Dzisiaj lekki, czilałtowy numer, ale jednocześnie nie pozbawiony emocji...

Trochę zmieniłem sposób robienia tego szitu... Zarówno, jeśli chodzi o kwestię techniczną, jak i samo podejście do pisania tekstu.

Jak ktoś ogarnie, o co chodzi, to jest przekocur :D

Pozdro!

Odpowiedz

Podoba mi się ten numer. Uwielbiam ostatnio takie bity.. :D
Wszystko jest wyraziście, na początku w refrenie może i nawet roszkę za bardzo się ten wokal wybija, ale jakoś mnie nie razi specjalnie, dla mnie zawsze lepiej zbyt wyraziście, niż gdyby miał być stłumiony, zresztą to refren na wstępie więc nawet i lepiej, że odróżnia się od zwrotek i jest klarowny.. :D Zwroteczki fajnie poskładane, technicznie fajnie ogarnąłeś od "Tyle, że to chyba nie ten zestaw uczuć...". Dobra robota, z chęcią będę sprawdzał resztę. :>
 Odpowiedz

Kozackie, jak by był lepszy mix to by ziomek był hit. Widzę, że stawiasz na melodyjność co jest bardzo dobrą drogą i energiczne flow, super połączenie, pozdro!
 Odpowiedz

Chyba przesadziłem z tą głośnością wokalu, bo ostatnio były sygnały, że za cicho, no to przegiąłem w drugą stronę inteligentnie...

Znacie osobę albo studio, które dobrze ogarnia miks? Albo jakieś dobre materiały, gdzie można poczytać, pooglądać lub posłuchać, jak to się robi prawidłowo? Ale szczerze, to wolałbym komuś za to zapłacić, żeby skupić się na pisaniu i nawijce bardziej.
 Odpowiedz

Zajebiste ziom. Trochę głośno lekko ścisz i oki :D
 Odpowiedz

Przyjemnie się tego słucha, fajnie płyniesz po bicie.
 Odpowiedz

Ogólnie numer dobry, ale jakby miks był lepszy, to byłoby zajebiście
 Odpowiedz

byku, powinieneś już dawno być wysoko. mega klimat numeru, ładnie poskładane, na zwrotkach dałbym więcej ciepła na wokal przy mixie, reszta siada
 Odpowiedz

Refren to feat z kartky? :d koza nr
 Odpowiedz

Ładny chilloucik. Jest klimat, bit też robi dobrą robotę. Mega.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u