ChomiC - Sztuka i Nauka
Zapraszam do sprawdzenia :)

https://www.youtube.com/watch?v=Jyd98Kd1LJM

pozdrawiam :)
 Odpowiedz

Nie siedzisz jeszcze w bicie za dobrze.
 Odpowiedz

Jeśli chodzi o tekst fajnie, że nawiązujesz do różnych postaci - to się ceni. Byle tylko nie przesadzić, ale erudycja na bicie spoko. Jeśli chodzi o tekst to na minus technika, bo zbyt dużo rymów dokładnych jak dla mnie. Flow jeszcze nie do końca jest wyrobione, dość jednostajnie i sztywno wokal trzyma się taktów. Refren zbyt mało się wyróżnia w stosunku do zwrotek. Można dać tam więcej śladów i zmienić sposób nawijania. Barwa głosu mi się podoba, z dykcją problemów nie masz. Pozdrawiam. 5
 Odpowiedz

Tekst ciekawy ale wykonanie- wiadomo jeszcze dużo do dopracowania, ale jest potencjał, bo tekst na prawdę na poziomie, mega ciekawe ugryzienie tematu.
 Odpowiedz

Stary przed Tobą kawał ciężkiej harówy
 Odpowiedz

fajne :D mi się kojarzy nawet trochę ze starymi nielegalami Kę, zajawka widać jest elegancka, bez spiny o jakieś składanie
 Odpowiedz

Jak poodblokowywać te walki od 20 postów jak wypisać ten post itp... stary pomóż jestem nowy i coś nie ogarniam stronki a chciałbym się czegoś o rapie nauczyć.
 Odpowiedz

Czy jak mam wadę wymowy nie umiem powiedzieć „r" musze coś z tym zrobić czy mogę tak próbować ?
 Odpowiedz

Biliusz skoro nie umiesz wypowiedzieć litery "r" i źle się z tym czujesz to udaj się do logopedy.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u