łjk - evitare [trip video] (prod. łjk)
Siema siema, wrzucam pocztówkę z wakacji w formie video nawijki z bitem, który niedawno popełniłem.

Enjoy!

EDIT: Myślicie, że warto robić reupload, bo mix zjebany?
 Odpowiedz

Faktycznie mix jest słaby (zbędne podbitki), ale kawałek spoko - fajna nawijka, refren wpada w ucho i bit mega klimatyczny !
 Odpowiedz

coś jak weteran gringo w sumie spoko hehe ;pp
 Odpowiedz

(21.10.2018, 20:05)TRH napisał(a): Faktycznie mix jest słaby (zbędne podbitki), ale kawałek spoko - fajna nawijka, refren wpada w ucho i bit mega klimatyczny !

Wyciąłem z jakiegoś miksu starych, włoskich kawałków - coś żeby pasowało :D Pierwsza wersja bitu miała być bardziej na oldschoolu, ale w sumie dobrze zabrzmiało na takiej perce... A miks na szybkości, może kiedyś wyślę komuś do rozkminienia :D
 Odpowiedz

Ciężko się słucha przez ten miks, ale chętnie przesłuchałbym "w gotowej wersji" bo ma kawałek ma potencjał.
 Odpowiedz

zgadzam się z kolegą wyżej czekam na nowy miks bo zapowiada się całkiem przyjemnie
 Odpowiedz

No chyba raczej podbiję ludzi z góry, ten mixtape średnio udany, za to sam numer jest bardzo dobry.
 Odpowiedz

Nie trzeba robić re-uploadu. Mix mi nie przeszkadza. Dobrze buja numer.
 Odpowiedz

Mi tam nie przeszkadza miks, dla mnie to elegancko leci, może te powtórzenia ciszej bym dał, ale bez przesady, to kwestia gustu. Za to bardzo to stylowe. Siedzi mi to.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Szanuję takie rzeczy, w całości Twoja robota, wokal ładnie siedzi, bicik z prostego sampla cięty ładnie poukładany, mi się podoba, 5!!!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u