AdiSuN - Ja gram, Ty tańcz
Singiel numer dwa, który promuje mój nadchodzący solowy album. Z góry dziękuję za odbiór i sprawdzenie kolejnego numeru. Pozdrawiam! :D

Odpowiedz

Jakoś mi nie pasuje twój głos do tego bitu :) bit taki spokojny, a ty poleciałeś na nim stylem z ADHD i wg mnie to się gryzie :) Poza manierą w wokalu , strona liryczna na poziomie :) pozdro
 Odpowiedz

Dzięki, tak zdecydowałem jednak poprowadzić ten numer, bit wydawał mi się dość żywy i potrzebował w pewnych momentach energii. :D
 Odpowiedz

Podbijam Dave'a. Brzmi to trochę jak jakiś blend, chociaż nie powiem, że jest to złe. Ale wokal się gryzie z bitem jednak.
 Odpowiedz

Ja jeszcze dorzucę dykcję i ten przesyt emocji w każdym słowie. Sławy mają podobnie, też u nich tego nie lubię.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Miks wokalu mógłby być lepszy. Brzmi trochę jakby było za dużo góry jak dla mnie. Nawija sprawna, ale przesyt emocji w wokalu drażni. Poza tym oceniam pozytywnie.
pewien warsztat. 5
 Odpowiedz

lirycznie ok, ale co do nawijki to tak jak Panowie pisali, przekombinowane. Ekspresja ekspresją, ale tu za dużo jest. Mimo to kibicuje
 Odpowiedz

podbijam chłopaków co do wokalu, ale numer tekstowo bardzo fajny. Piona !
 Odpowiedz

Jakoś zbyt mocno to wszystko akcentowane jak na moje, może miało być emocjonalnie a jest tochę rozgardiasz na wokalu. Do poprawienia to akcentowanie, momentami nawet taka dziecięca maniera wdziera się. Poza tym tekstowo spoko, technicznie na prawdę dobrze, jednak zbyt bije to co wymieniłem.
 Odpowiedz

bardzo spoko kawalek ;)
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u