Emikae - Flow Check
Patrzę co jakiś czas na liczbę wyświetleń i denerwuję się. No ale życie jest, jakie jest. Propsuję oczywiście, bo nie ma innej opcji. Był Flow check, a ja liczę też na zróżnicowaną tematykę, może jakieś opowiastki. Ciekawe co tam szykujesz.
 Odpowiedz

Bardzo fajny numer, zabawa flow, rymami i przyjemny teledysk to wszystko na plus.
 Odpowiedz

przyspieszenia klasa, numer kozak, jest flow check ! PROPS
 Odpowiedz

(11.10.2018, 15:45)Sally napisał(a): Sprawdzone już przy premierze. Kocur. Niby stara szkoła, ale jednak oryginalnie i za to największy props. 5

Staram się, bo chyba przyznasz, że ci staroszkolni dziś muszą starać się podwójnie. Nikt tego gówna nie chce słuchać hehehe

(11.10.2018, 17:09)Killer napisał(a): To już trochę inny level za co szanuje. Powodzenia i oczywiście props. 5!

Dzięki piękne.

(11.10.2018, 17:18)Tom Pierwszy napisał(a): Buja! Aż tęskno za czasami gdy taki styl był na topie...
Poleciał sub, like i teraz sobie pokatuje replay ;-)

Dzięki za suba, katuj katuj, bo Christophoros coś tam gada, że lipa z wyświetleniami 

(11.10.2018, 19:31)Ruski napisał(a): fajne efekty w klipie z tymi konturami itp, mocno mi się to spodobało
Emikae to marka, co tu dużo mówić, kawałek bardzo przyjemny

Dzięki, Ruski. Efekty też moja robota, gdyby ktoś szukał kogoś od klipu, to do usług.

(15.10.2018, 12:50)BIitz napisał(a): Czasami odnoszę wrażenie jakbyś był 'łącznikiem' pomiędzy starą i nową szkołą. Mimo, że nie lubię old schoolu to Twoje wałki mi siedzą. Propsy

Może coś w tym jest? Mam taką nadzieję.

(15.10.2018, 15:31)Tomson napisał(a): Życzę niekończącej się trasy koncertowej i ciągłego rozwoju ! Wiadomo, że klasa. 5 !

Czego i ja sobie życzę, a co. W totka też zagram ;)

(15.10.2018, 15:40)KRN napisał(a): Pozamiatane. Propsuję. Komentarz kròtki bo numer się sam broni. Wracam któryś raz do niego. Pozdrawiam

Dzięki, ziom.

(15.10.2018, 16:30)olejpisjol napisał(a): Ja to zapętlam sobie od czsu do czasu. Bardzo dobry numer. oby więcej takich kawałków.

nabijaj nabijaj wyświetlenia, karm moje zgniłe ego raperskie ;)

(15.10.2018, 18:40)flowbone napisał(a): Patrzę co jakiś czas na liczbę wyświetleń i denerwuję się. No ale życie jest, jakie jest. Propsuję oczywiście, bo nie ma innej opcji. Był Flow check, a ja liczę też na zróżnicowaną tematykę, może jakieś opowiastki. Ciekawe co tam szykujesz.

Jebać te wyswietlenia. Ja zarabiam sobie w inny sposób. A nie narzekam na pozytywny odbiór, pomimo takiej ilości wyświetleń. Takich numerów bardziej braggowych jest chyba ze dwa, reszta jest mocno z sensem i mocno na temat. Just you wait. :)

(15.10.2018, 19:08)tengracz123 napisał(a): Bardzo fajny numer, zabawa flow, rymami i przyjemny teledysk to wszystko na plus.

Dziękówa.

(15.10.2018, 20:51)Galla napisał(a): przyspieszenia klasa, numer kozak, jest flow check ! PROPS

Chwała!
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

To jest taki sztos, że nic więcej nie trzeba tu pisać, zresztą każdy nwet srednio rozgarnięty forumowicz wie. Nie długo już nie tylko forumowicz mam nadzieję będzie kojarzył Emikae. Konkretnie jak zawsze.
 Odpowiedz

Emikae taki trochę Godfather tego forum, wielu ludziom udzielił dobrych rad (w tym mnie) a sam idzie naprzód jak trzeba. Czekam na to solo tak jak i czekam na dwójeczkę Monochemikalia. Co do kawałka szkoda strzępić jęzora, bo sprawa jest oczywista że to bombi, hula i klepie jednocześnie! :) Pieuńć!
 Odpowiedz

(16.10.2018, 19:21)Edwin napisał(a): To jest taki sztos, że nic więcej nie trzeba tu pisać, zresztą każdy nwet srednio rozgarnięty forumowicz wie. Nie długo już nie tylko forumowicz mam nadzieję będzie kojarzył Emikae. Konkretnie jak zawsze.

Mam nadzieję, że masz coś z prekognity ;) Dzięki Edwin i już tradycyjnie opierdalam, nagraj coś wreszcie.

(17.10.2018, 14:00)fran napisał(a): Emikae taki trochę Godfather tego forum, wielu ludziom udzielił dobrych rad (w tym mnie) a sam idzie naprzód jak trzeba. Czekam na to solo tak jak i czekam na dwójeczkę Monochemikalia. Co do kawałka szkoda strzępić jęzora, bo sprawa jest oczywista że to bombi, hula i klepie jednocześnie! :) Pieuńć!

Dzięki, Fran. Wsparcie zawsze mam z twojej strony.

Zajebiście się, cieszę, że z tego wyszedł numer tygodnia.

Niedługo drugi klip. Piona!
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Przesłuchałem chyba z cztery razy. Technicznie to aż nie wiem co napisać.
Masz styl WOW.
 Odpowiedz

Bardzo dopracowane, słuchać że robisz to nie od dzis ;p propsowałem dawno propsuje i teraz
 Odpowiedz

no zajebiste!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u