Emikae - Flow Check
Siemanko.

Z góry przepraszam za nieobecność na forumku. Podobnie, choć w mniejszym stopniu, odpuściłem sobie na jakiś czas wszystkie internety. Robiłem projekt i skupiałem się prawie wyłącznie na nim i ogarnianiu codziennych tematów. Priorytety i inne brednie.
Bez zbędnych poniżej przedstawiam jeden z powodów mojej nieobecności. Pierwszy singiel z mojego projektu, który nazwałem "U.R.B.E.X.". Za bit odpowiada Innotic, wideo to w 1/3 moja robota. Razem z ziomkami tworzymy grupę 2many.tv i właśnie pod tym szyldem se kręcimy klipy.
Jeśli komuś siedzi, to numer jutro wjedzie na platformy streamingowe. (Monochemikalia też tam są swoją drogą, a na Bandcampie można se je zassać za friko)
Poproszę oczywiście o feedback z waszej strony. Piona!

U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Sprawdzone już przy premierze. Kocur. Niby stara szkoła, ale jednak oryginalnie i za to największy props. 5
 Odpowiedz

To już trochę inny level za co szanuje. Powodzenia i oczywiście props. 5!
 Odpowiedz

Buja! Aż tęskno za czasami gdy taki styl był na topie...
Poleciał sub, like i teraz sobie pokatuje replay ;-)
 Odpowiedz

Spoko, dobrze lecisz.
 Odpowiedz

fajne efekty w klipie z tymi konturami itp, mocno mi się to spodobało
Emikae to marka, co tu dużo mówić, kawałek bardzo przyjemny
 Odpowiedz

Czasami odnoszę wrażenie jakbyś był 'łącznikiem' pomiędzy starą i nową szkołą. Mimo, że nie lubię old schoolu to Twoje wałki mi siedzą. Propsy
 Odpowiedz

Życzę niekończącej się trasy koncertowej i ciągłego rozwoju ! Wiadomo, że klasa. 5 !
 Odpowiedz

Pozamiatane. Propsuję. Komentarz kròtki bo numer się sam broni. Wracam któryś raz do niego. Pozdrawiam
 Odpowiedz

Ja to zapętlam sobie od czsu do czasu. Bardzo dobry numer. oby więcej takich kawałków.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u