Ruski - Tribrute (prod. by 111) (YiEp)
Singiel który nagrałem już jakiś czas temu. 
Zostałem zaproszony na producencką ep u niejakiego 111
Okazja by się pochwalić moją obecnością na Spotify, Deezer, Itunes. 

Link do soundcloud - https://soundcloud.com/432oneoneone/3-tribrute

Spotify

Itunes

Tidal

Zapraszam do sprawdzenia!
 Odpowiedz

Jeżeli to beat od "111" to props dla typa. Przyjemny kawałek, ten refren trochę mnie irytował z akcentem na ostatnią sylabę słowa "słucha...CZYYYY", ale to jest tam szczegół, więc tym bym się nie przejmował. Dobry kawałek.
 Odpowiedz

kawal dobrej roboty oby tak dalej ;)
 Odpowiedz

Zgodziłbym się z Tomsonem jeśli chodzi o akcenty w refrenie.
A reszta...
Paaanie, przesłuchałem dwa razy zaraz pewnie będzie i trzeci. Czemu jeszcze żadna wytwórnia Cię nie ma u siebie?
 Odpowiedz

A ja tam nie wiem, ale fajnie, że pytasz
 Odpowiedz

Biciwo zacne. Ty nie wstawiałeś już tego numeru kiedyś? bo skądś go kojarzę. Albo to 111 go wstawił kiedyś idk. Imo Ty masz jakąś kasę ze wrzucanych numerów na Spotify itp? bo w sumie jestem ciekawy jakie są z tego profity bo się nie zagłębiałem w temat. Oczywiście oprócz satysfakcji
 Odpowiedz

"Mówię trzy cztery, pamiętaj kurwa czym jest akcent" - Apolloniusz Beetmaiker

Generalnie spoko, ale nie zrobiło to szału. Jak będziesz sławny to nie zapominaj o tych, którzy opowiedzieli ci o wielokrotnych XD
 Odpowiedz

bi zacny nawijka jakaś taka ruska xd

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

uuu mocny bit, powiedziałbym, że jest nawet blisko posiadania duszy, a ty musisz chyba być całkiem niezły bo udało ci się tego nie spierdolić ;) troche chujowy ten temat, pierdolenie o tym co inni, wolalbym jednak sluchac co u ciebie bo o ich zyciu to malo wiesz. pozdrawiam 5!
 Odpowiedz

No powiem że kawałek tygodnia się szykuje. Propsy duże, nie ma co się rozwodzić, bardzo przyjemny kawałek.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u