Tom Pierwszy - Ostoja [Produkcja własna]
#1
https://www.youtube.com/watch?v=PVo5S5udPSY

Zapraszam do oceny bitu, tekstu i oprawy ;-)
 Odpowiedz

#2
brakuje - miłuje, Znam - mam - unikaj takich rymowanek. Co do kawałka to jest słychać zaczątek jakiegoś stylu, ale brakuje mi tutaj jeszcze doszlifowania. Nawijka nie jest zła, ale tekst to lipa, rymy proste i chaotycznie złożone. Więcej czasu poświęć na składanie lepszych rymów i myślę że może być bardzo spoko.
 Odpowiedz

#3
Ja bym trochę wcześniej wersy zaczynał tak minimalnie opóźnione mi się wydaje.,mikrofon na usb masz?

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

#4
(06.10.2018, 12:25)order napisał(a): Ja bym trochę wcześniej wersy zaczynał tak minimalnie opóźnione mi się wydaje.,mikrofon na usb masz?

No nie gadaj że slyszysz ze mic na usb @@?
Tak g-track
 Odpowiedz

#5
Bez przesady ale zazwyczaj mają jak to się mówi latencję większą ze względu na słabszy interfejs niż jak jest on osobno. Więc tak wychwyciłem bo miałem okazję porównać.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

#6
Kawalek spoko ale bez szau. Na swoim bicie za co mocno szanuje! Jak napisal olejpisjol unikaj takich rymow prostych jakie wymienil. 5!
 Odpowiedz

#7
Wszystko wyżej napisane, kawałek dla mnie na raz. Wszystko zależy teraz od Ciebie, zobaczymy co będzie za kilka numerów do przodu . 5
 Odpowiedz

#8
Dzięki za rady! To buduje !!
 Odpowiedz

#9
Szanuję bo widać, że wkładasz to na pewno czas chociażby robiąc sam bit. ale musisz na pewno czas poświecić na składanie rymów bo to tu brakuje najbardziej. Pracuj a będzie naprawdę dobrze ! :)
 Odpowiedz

#10
Za te dokładne czasownikowe pluł bym ci w twarz. Momentami kaleka na bicie. To wchodzenie z opóźnieniem jak dobrze wypracujesz może być spoko.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u