Tom Pierwszy - Ostoja [Produkcja własna]
https://www.youtube.com/watch?v=PVo5S5udPSY

Zapraszam do oceny bitu, tekstu i oprawy ;-)
 Odpowiedz

brakuje - miłuje, Znam - mam - unikaj takich rymowanek. Co do kawałka to jest słychać zaczątek jakiegoś stylu, ale brakuje mi tutaj jeszcze doszlifowania. Nawijka nie jest zła, ale tekst to lipa, rymy proste i chaotycznie złożone. Więcej czasu poświęć na składanie lepszych rymów i myślę że może być bardzo spoko.
 Odpowiedz

Ja bym trochę wcześniej wersy zaczynał tak minimalnie opóźnione mi się wydaje.,mikrofon na usb masz?

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

(06.10.2018, 12:25)order napisał(a): Ja bym trochę wcześniej wersy zaczynał tak minimalnie opóźnione mi się wydaje.,mikrofon na usb masz?

No nie gadaj że slyszysz ze mic na usb @@?
Tak g-track
 Odpowiedz

Bez przesady ale zazwyczaj mają jak to się mówi latencję większą ze względu na słabszy interfejs niż jak jest on osobno. Więc tak wychwyciłem bo miałem okazję porównać.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Kawalek spoko ale bez szau. Na swoim bicie za co mocno szanuje! Jak napisal olejpisjol unikaj takich rymow prostych jakie wymienil. 5!
 Odpowiedz

Wszystko wyżej napisane, kawałek dla mnie na raz. Wszystko zależy teraz od Ciebie, zobaczymy co będzie za kilka numerów do przodu . 5
 Odpowiedz

Dzięki za rady! To buduje !!
 Odpowiedz

Szanuję bo widać, że wkładasz to na pewno czas chociażby robiąc sam bit. ale musisz na pewno czas poświecić na składanie rymów bo to tu brakuje najbardziej. Pracuj a będzie naprawdę dobrze ! :)
 Odpowiedz

Za te dokładne czasownikowe pluł bym ci w twarz. Momentami kaleka na bicie. To wchodzenie z opóźnieniem jak dobrze wypracujesz może być spoko.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u