Placik - Urywki oblicza M
 Odpowiedz

good job, przekonuje mnie to, ale wystarczy zmiana sprzętu i troche pracy, a efekt będzie lepszy, bardzo nieprzyjemnie się tego słucha, KATUJE, gościu zrobiłeś robotę i kozacki refren!
generalnie ciekawe aczkolwiek nie w moim guście ;/ nie jest najgorzej, ale mogło być lepiej.

co dasz, to masz
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

Zajebisty bit i klimat. Wejscie na bit mistrzostwo i nawijka plynna dlatego siadło.
 Odpowiedz

Dorby raps na wqrwie buntowniczy styl słychać że na dużej zajawce nagrane, szlifuj mordo bo klimat w dobrym kierunku obrany.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Fajnie płyniesz po bicie "na grubo wyje* jaja amigo" ;-)
Jedna usterka- sprzęt albo mix/master do dopracowania.
 Odpowiedz

"myśleli, że mnie wyjebali - nie jestem waszymi dupami" he, dobry tekst. Wokal na początku i mix mnie nie urzekł, ale jak wsłuchałem się w tekst to stwierdziłem - "dobre".
 Odpowiedz

Początek wyglądał wybornie i zapowiadał się elegancki track- nie zawiodłem się. Świetne wykonanie, bicik rozpierducha. Sądzę, że z czasem będziesz robił tak dobre materiały, że będziesz w nie jednej playliście haha :P 5 byku!
 Odpowiedz

Przecież to tekstowo to nie jest dobre to jest wyjebane w kosmos. lepszy mix , sprzecik i wyjebisty numer, czy to tam diss .
 Odpowiedz

Podkład robi robote. Dobry numer tak ogółem. Sam mam chujową jakość więc co do tego się nie wypowiadam. Tekst całkiem dobrze złożony. Trzyma się to kupy wszystko. Daje propsa bo 2 razy słuchałem. pozdro
 Odpowiedz

Co tak dużo tych cięć? Nawijka sobie ładnie dynamicznie płynie, ale te cięcia psują efekt. Zapraszam do większej aktywności na forum by zbierać bardziej rozwinięte komentarze. 5
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u