Placik - Urywki oblicza M
 Odpowiedz

#2
good job, przekonuje mnie to, ale wystarczy zmiana sprzętu i troche pracy, a efekt będzie lepszy, bardzo nieprzyjemnie się tego słucha, KATUJE, gościu zrobiłeś robotę i kozacki refren!
generalnie ciekawe aczkolwiek nie w moim guście ;/ nie jest najgorzej, ale mogło być lepiej.

co dasz, to masz
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

#3
Zajebisty bit i klimat. Wejscie na bit mistrzostwo i nawijka plynna dlatego siadło.
 Odpowiedz

#4
Dorby raps na wqrwie buntowniczy styl słychać że na dużej zajawce nagrane, szlifuj mordo bo klimat w dobrym kierunku obrany.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

#5
Fajnie płyniesz po bicie "na grubo wyje* jaja amigo" ;-)
Jedna usterka- sprzęt albo mix/master do dopracowania.
 Odpowiedz

#6
"myśleli, że mnie wyjebali - nie jestem waszymi dupami" he, dobry tekst. Wokal na początku i mix mnie nie urzekł, ale jak wsłuchałem się w tekst to stwierdziłem - "dobre".
 Odpowiedz

#7
Początek wyglądał wybornie i zapowiadał się elegancki track- nie zawiodłem się. Świetne wykonanie, bicik rozpierducha. Sądzę, że z czasem będziesz robił tak dobre materiały, że będziesz w nie jednej playliście haha :P 5 byku!
 Odpowiedz

#8
Przecież to tekstowo to nie jest dobre to jest wyjebane w kosmos. lepszy mix , sprzecik i wyjebisty numer, czy to tam diss .
 Odpowiedz

#9
Podkład robi robote. Dobry numer tak ogółem. Sam mam chujową jakość więc co do tego się nie wypowiadam. Tekst całkiem dobrze złożony. Trzyma się to kupy wszystko. Daje propsa bo 2 razy słuchałem. pozdro
 Odpowiedz

#10
Co tak dużo tych cięć? Nawijka sobie ładnie dynamicznie płynie, ale te cięcia psują efekt. Zapraszam do większej aktywności na forum by zbierać bardziej rozwinięte komentarze. 5
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u