Olej/Mytmakiw - Popiół
Dobra nagrywka ziom! Wokal trochę za głośno
 Odpowiedz

Wokal za głośno do bitu. Flow agresywne takie jakie lubię. Tekst też w porządku. Kawałek naprawdę dobry :)
 Odpowiedz

Za krótkie, ale bardzo sprawnie nawinięte i kolejny raz ukłon z mojej stron za sklepanie tekstu bez "r", bo masz utrudnione zadanie a mimo to robisz swoje, piona!
 Odpowiedz

Bardzo mi się podoba ta, z jednej strony nieociosana, a z drugiej bardzo sprawna stylówa. Jak byś był bokserem, to byś był kwadratowym klocem, który powinien być wolny, ale wbrew oczekiwaniom ma szybkość o zwinność szczupłej wusportowanej osoby ;)
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

Myślałem, że głośność wokalu nie będzie tak przeszkadzać, ale jednak. Myślę, że pogarsza to nieco odbiór. Warto zwrócić uwagę na końcówki słów np. podnieść - żeby bardziej zaakcentować ść, aby nie brzmiało, jak podnieś.

Jest tu niezłe tempo nawijki, ale w przyszłości trzeba coś jeszcze do tego dodać.
 Odpowiedz

Zajebiście sobie latasz po tym bicie, coraz sprawniej to wygląda u Ciebie i technicznie i stylowo. Podoba mi się, no i widzę fajnie klecisz współpracę z producentem bo dosyć konsekwentnie z Mytmakiwem. Nic tylko czekać na jakąś epkę.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u