Olej/Mytmakiw - Popiół
Taki o krótki numer. 1:36 

https://soundcloud.com/nietypowytyp/olejmytmakiw-popiol 

może ktoś sprawdzi. dzięki z góry.
 Odpowiedz

Wokal zbyt głośno, za bilet do Valhalli piona. Nordyckie nacje na propsie. Brakuje mi harmonii w technice rymowania, kawałek na końcu dziwnie przerwany jak hejnał mariacki (nie wiem czy tak miało być). Jeszcze dla mnie to nie to.
 Odpowiedz

Najlepsze z ostatnich numerów, jaram się takim dynamicznym flow.Unikasz R całościowo rozwijasz się ziomuś. Widzę klip do tego w jakimś obskurnym klubie, dziwki wiją się na stołach te klimaty heh.Tą końcówkę nez perki bym połamał flow trochę bo tak bez melodii płyniesz.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Dobre!
 Odpowiedz

jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)
 Odpowiedz

jeden z lepszych Twoich numerów, troche inaczej bym zaakcentował końcówke w "To wolę być niemy i milcząc walczyć." bardziej przedłużył, bo sie nagle urwało, ale numer na plus.
 Odpowiedz

Bardzo fajnie lecisz, czasami nie idzie zrozumieć ale po za tym mi się podoba.
 Odpowiedz

Olej to Olej i chuj!
Props od zawsze na zawsze. Słychać, że progres idzie.
Cieniasy wymiękają przy takich trackach a tu sporo emocji i dobrej liryki się chowa.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Ale wjazd! jestem mile zaskoczony nawijką i wejściem w bit. Tekst też niczego sobie. Jedynie długość kawałka jest wadą tego. Poza tym pozamiatane!
 Odpowiedz

Tak jak inni napisali dla mnie też to Twój najlepszy numer. Jest postęp. Tak jak napisał Galla ten ostatni wers tak chujowo ucięty. Imo wokalom a nie wokalą. Szlifuj to dalej, piona
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u