Jak się rozwijać w rapie?
BMP, po co ten atak? Ochłoń, niedziela, dzień święty. Pierwsza część posta ok, fajnie że mi odpowiedziałeś, wiem przynajmniej czym się inspirujesz, ale w drugiej niepotrzebny ten agresywny styl i zarzucanie mi że jaram się ćpunami (choć od używek stronie, żyje od 6 roku życia bardziej na sportowo).
Odpowiedzi na moje posty są w tym temacie na poziomie gimbazy (xD, co ty pierdolisz itd.). A to już mam dawno za sobą.
 Odpowiedz

(30.09.2018, 12:02)DominoNR napisał(a): BMP, po co ten atak? Ochłoń, niedziela, dzień święty. Pierwsza część posta ok, fajnie że mi odpowiedziałeś, wiem przynajmniej czym się inspirujesz, ale w drugiej niepotrzebny ten agresywny styl i zarzucanie mi że jaram się ćpunami (choć od używek stronie, żyje od 6 roku życia bardziej na sportowo).
Odpowiedzi na moje posty są w tym temacie na poziomie gimbazy (xD, co ty pierdolisz itd.). A to już mam dawno za sobą.

Druga część nie jest skierowana do ciebie tylko do każdego kto to czyta (chyba końcówka na to powinna wskazywać "typie który to czytasz"). Poziom gimbazy to jest jak ktoś szuka autorytetów w raperach, panie dojrzały. Idź się uczyć życia z kiepskich płyt.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

(30.09.2018, 11:07)ByMyPy napisał(a):
(29.09.2018, 21:55)DominoNR napisał(a): Ok, a kto dla Ciebie nie jest łakiem? 3 raperów wymień.

Pierwsze co mi przychodzi do głowy Dwa Sławy, Bonson, Bisz, Sarius (chociaż single z nowej płyty średniaweczka) Łona, dalej mi się nie chcę wymieniać. To są raperzy którzy nie napierdalają banałów tylko zajebiste teksty, Sławy to mistrzowie metafor i gier słownych, Bonson techniką rymów rozpierdala każdego, Biszu ma inteligentne teksty nawiązania, Siuras oryginalną stylówe, technikę a Łona to nie trzeba mówić, bo to jak oryginalnie podchodzi do tematów, jak na luzie składa numery z ciekawymi pointami to chuj. To są oryginalni zawodnicy a to 5 raperów rzuconych na szybko z czapki. Generalnie to samo podejście co kingpin od lat. Jak jakiś kurwa dres ex ćpun uczy Cię życia to beka z Ciebie łbie. Taka sama beka z ludzi którzy mają idoli. Jeśli twoim idolem jest ktoś inny niż twój rodzic albo twój Bóg to chuj warty jesteś na 80%, zaskocz mnie typie który to czytasz.

Ale Wikinga to ty szanuj
 Odpowiedz

Domino co ty pierdolisz? Jak dla ciebie to poziom gimbazy to wracaj do przeczkola. Tyle ode mua
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

wystarczy chcieć w większości przypadków i nie widzieć tylko czubka swego nosa i rozwój przyjdzie.A jeśli osiąga się już pewien poziom to tylko się nim cieszyć ..

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u