Zhang Ra-Mil - Czarny Kruk

zapraszam do oceny :P
 Odpowiedz

(24.09.2018, 18:08)youngkodi napisał(a): fajne, pozdro

Dzięki mordo, jak już pisałem pod kawałkiem mam zamysł na wspólny traczek :P
 Odpowiedz

bit klimat nie z tej ziemi refren mi pasuje mocno idealnie się zgrywa.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Nie podoba mi się to akcentowanie rymów. Spoko gdyby było ich kilka, ale nie przez cały kawałek. Co to za anime? Ps. są takie dwa bardzo drewniane momenty co w połączeniu z tym akcentowaniem brzmi bardzo słabo. 5
 Odpowiedz

(24.09.2018, 18:43)Sally napisał(a): Nie podoba mi się to akcentowanie rymów. Spoko gdyby było ich kilka, ale nie przez cały kawałek. Co to za anime? Ps. są takie dwa bardzo drewniane momenty co w połączeniu z tym akcentowaniem brzmi bardzo słabo. 5

Ogółem mi się podoba mega patent z akcentowaniem rymów, bo większość łamerkińskich raperów to robi, może trochę z tym przegiąłem. Anime to Ruchomy Zamek Hauru (piękna sprawa), co do drewnianych momentów, możliwe, że coś takiego występuje. Dzięki za opinie.

(24.09.2018, 18:32)order napisał(a): bit klimat nie z tej ziemi refren mi pasuje mocno idealnie się zgrywa.

Dzięki, dzięki, ciesze się, że w końcu nagrałem refren który komuś siada.
 Odpowiedz

Jest coraz lepiej. nie ma wyjebek z beatu, jednym to akcentowanie się spodoba, innym nie, a na mnie wpłynęły raczej obojętnie. Jest dykcja. jest przyzwoity mix/master, ciśnij dalej. 5.
 Odpowiedz

(24.09.2018, 23:00)Tomson napisał(a): Jest coraz lepiej. nie ma wyjebek z beatu, jednym to akcentowanie się spodoba, innym nie, a na mnie wpłynęły raczej obojętnie. Jest dykcja. jest przyzwoity mix/master, ciśnij dalej. 5.

Dzięki za ocenkę, ciśnięte będzie dalej oczywista sprawa. :P
 Odpowiedz

Dykcja na minus. Problem z "R" jest. Chyba, że tak się nawinęło 0:31 "kjuk". Akcentowanie męczy pod dłuższym czasie słuchanie. Zbyt jednostajnie. Od 1:42 się zaczyna moment fajny, ale po kilku sekundach wracasz do tego akcentowania. Nie podeszło mi . 5

ps: potem jest r normalnie, chyba wypadek przy pracy.
 Odpowiedz

(26.09.2018, 20:26)KRN napisał(a): Dykcja na minus. Problem z "R" jest. Chyba, że tak się nawinęło 0:31 "kjuk". Akcentowanie męczy pod dłuższym czasie słuchanie. Zbyt jednostajnie. Od 1:42 się zaczyna moment fajny, ale po kilku sekundach wracasz do tego akcentowania. Nie podeszło mi . 5

ps: potem jest r normalnie, chyba wypadek przy pracy.

jak na moje tam w 0:31 słychać r normalnie, puszczałem nawet w 0.25 xD. Tak czy siak dzięki, za ocenkę, może odrobinkę przegiąłem z tym akcentowaniem.
 Odpowiedz

Powiem ci że według mnie bangla !
Pozdro :D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u