BMP-Milczenie Owiec

Rap o rapie. Traczek na tysięczny post na raposferce. Pozdro łaposfeła. Jedno flow w 2018 ehhh

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

kurwa dobre to, ejejej
 Odpowiedz

Ale się popisujesz, a i tak w chuju to mam i nagram niedługo jakieś gówno i nie oceniss

Ale fajen wers z zasadą i kwasem i fajne podwójne w drugiej zwrocie i niezasłużone propsy to ja kurwa im usuwam XDD
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

BMP to marka a lamusy dupa cicho.

Rasowa pyra ten traczek, początkujący adepci sztuki rapowania mogą wiele z niego wyciągnąć.
Refren mocno się wkręca na banie.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Dobrze to leci, fajnie pickujesz rymy przez flow, chociaż czuć trochę monotonnie przez ilość flow.
 Odpowiedz

Bymuś posłuchej tere mie co powiem, bo 2 razy nie będę powtarzał: 1. technicznie ładnie składasz 2. w bicie dobrze siedzisz 3. rapujesz o rapie jak trzeba! To teraz jeszcze tylko flow połam od czasu do czasu i zaczną sypać się ruble i talary
 Odpowiedz

Można Cię lubić lub nie. Można wyzywać lub nie. Można lubić taki staroszkolny rap lub nie, ale umiejętności odmówić nie można. Ładnie to leci, wersy fajnie poskładanie. Jak już kingpin napisał wers o kwasie (y) Tylko jeszcze wincej zabaw z flou jak to fran zauważył. 5
 Odpowiedz

fajna rymowanka, przyjemnie się słucha, pozdro
 Odpowiedz

przyjemny dla ucha numer. Flow dobre, ogólnie słychać warsztat, 5
 Odpowiedz

Fajny oldschool, ładnie płyniesz, warsztatowo tez bardzo ładnie, fajne wersy, dobrze poskładane, flow i wajb sobie banglają, dobrze siedzisz w klimacie, czekam na więcej, 5!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u