Ruski x BMP x 2dk x Order x Divix $ x Pocisk - Nie mam czasu piszę zwrotkę #1
No dali my rade :D pozdrówki :D
 Odpowiedz

Ogólnie spoko to płynie, słychać że wszyscy już trochę rapują. Najbardziej naturalnie i melodycznie siedzą mi zwrotki BMP i Divixa $, reszta przeciętnie.

Poza tym propsy za inicjatywę, pozdrawiam :)
 Odpowiedz

Mordo przecież ja z 10 numerów w życiu nagrałem xD

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Chuja się znacie order najlepszy naturalnie wjechał bez pozerstwa jak reszta pozdro mordy dzięki za klimat.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Chyba najlepsze collabo tego forum. Kawałek przeniósł mnie do jakiegoś 2008 roku. Pierwsze 3 przejścia w beatach bardzo przyjemne, dobry sampel. Każda zwrotka ma swój unikalny klimat, i dobrze, bo nie jest monotonnie. Ogólnie pozytywnie mnie zaskoczyliście Panowie. Spoko mix/mastering - można zapętlać kawałek w aucie :).

2dk - tak jak Twoja nawijka w kawałku z Ruskim mi nie siadła, tak tutaj jest o niebo lepiej.
Divix - dla mnie bez wątpienia jeden z 'kotów' tego forum, który ma swój styl.
Ruski - nie trzeba za dużo pisać, po prostu 'klasa'.
Order - dobra nawijka, ta zmiana beatu z Twoim wejściem mi siedzi.
Pocisk - tutaj Twój wokal mega brzmi podobnie do Eldo. Buja się głowa. 5 !
 Odpowiedz

Niestety słychać nierówności miksie, ale ogólnie fajnie wam to wyszło z przyjemnością się słucha :). W miare spójny poziom na waszych zwrotkach, ale jak zawsze w takich collabach robię porównanie. Dla mnie wygląda to tak:

[spoiler]pierwsze trzy zwroty > Divix$ > Order > Pocisk[/spoiler]
Jeżeli się podoba zapraszam po więcej FB: https://www.facebook.com/suprimflow
Kawałki do pobrania SC: https://soundcloud.com/suprimflow
 Odpowiedz

@Ruski ogólnie spoko - luźna nawijka chociaż fajerwerków nie ma, ale rozumiem koncepcję
@BMP kojarzy mi się z Brudnymi Sercami flow, fajne przejście, technika dobra, wow nawinąłeś o Smarkim po tym jak napisałem o Brudnych.
@2dk miks gorzej brzmi, brakuje dołu, jest jakiś ten wokal "telefoniczny" flow nie jest złe
@order trochę zbyt sztywno na taktach leży flow, głos trochę spięty, poza tym nie jest gorzej niż pozostali, polecam ćwiczenia na emisję głosu na rozluźnienie - strona easyvoice
@Divix $ mrocznie, fajne flow
@Pocisk trochę również sztywno trzyma się flow taktów, poza tym git

Pozdro. Ogólnie spoko numer. 5
 Odpowiedz

dobre rapsy wariat ;) kibicuje
 Odpowiedz

Bardzo dobry numer wyszedł. zwrotka 2 dk najbardziej przypadła mi do gustu, reszta na podobnym poziomie. Jest to solidny utwór do którego z pewnością jeszcze wrócę. Propsy za inicjatywę i wykonanie.
 Odpowiedz

Ruski fajnie, jednak wydaje mi się, że słyszałem o poziom lepsze rzeczy które wypłynęły od ciebie.

BMP
Według mnie najlepsza zwrotka, fajnie bangla.

2dk
W połowie twoja zwrotka bangla bardzo fajnie, ale początek zupełnie mi nie siadł.

Order
Zupełnie inna stylówa, jak nawijka mi nawet siada, tak tekst średnio mi podpasował.

Divix
Przełamałeś tam flow troszkę w połowie i to mi się podoba, także bardzo dobra zwrota.

Pocisk
Nawijka nawet spoko, tekst mi się nie podoba.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u